Zrodzony z fantastyki

 
Lucjan_Mogielnicki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: wt lip 24, 2007 2:07 pm

Jednostrzałowa sesja...

czw paź 13, 2011 8:35 pm

Witam. Jakiś czas temu ze starymi kumplami postanowiliśmy się pobawić znowu w rpg. Odkurzyliśmy książki położyliśmy dzieciaki spać i jazda... ;) Rozegraliśmy kilka sesji w warhammera (zabawa była przednia ; ) jednak dla odmiany postanowiłem poprowadzić coś w ZC. Niestety nie mam za dużo czasu na wymyślanie samodzielnie scenariusza ani na czytanie wszystkich dodatków (mam dostęp prawie do wszystkiego co wyszło w języku polskim) i dlatego piszę tu. Czy możecie polecić jakiś oficjalny (bądź nie) scenariusz do poprowadzenia na jednym góra dwóch posiedzeniach ? Prosił bym też o uzasadnienie wyboru... mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu zagląda i poleci jakąś perełkę... pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw paź 13, 2011 11:46 pm przez Lucjan_Mogielnicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

Jednostrzałowa sesja...

pt paź 14, 2011 12:53 pm

Przeglądnij sobie Przerażające Podróże.

Tam na pewno znajdziesz coś, bo same scenariusze są góra na 2 sesje. Może nie wszystkie są na prawdę fajne, ale nadają się do poprowadzenia. Ciekawy jest scenariusz o samolocie - pierwszy w podręczniku - dobrze poprowadzony może dostarczyć naprawdę wiele frajdy, zwłaszcza, że są tam także elementy epickiej walki w epickiej i iście filmowej scenerii :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość