Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Grameir
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 43
Rejestracja: sob wrz 17, 2011 10:48 am

Trolle, gnomy, dzieci neo i inne iternetowe przeszkadzajki

czw paź 20, 2011 10:32 pm

Na opowiadania.pl wrzuciłem dość pokaźną sumkę punktów za ocenę i/lub komentarz opowiadania, licząc, wiadomo, na konstruktywną jak zawsze do tej pory krytykę. I co? Po pięciu minutach mam 3 razy po 5 gwiazdek bez komentarza, bez niczego. Trolle? A jakże, nie do końca słusznie zawyżyli ocenę, a krytyki nic. Tacy ludzie irytują...

Dział ten założyłem, by każdy mógł wyżyć się na ludziach tego typu. Miłej dyskusji.
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Trolle, gnomy, dzieci neo i inne iternetowe przeszkadzajki

czw paź 20, 2011 10:51 pm

Chcesz oceny idź na forum Fahrenheita. Tam się czasem długo czeka a czasem czytanie opinii o swoim pisaniu trochę boli, ale jest ona na 90% pewno rzetelna i pouczająca :)
 
Awatar użytkownika
Grameir
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 43
Rejestracja: sob wrz 17, 2011 10:48 am

Trolle, gnomy, dzieci neo i inne iternetowe przeszkadzajki

czw paź 20, 2011 11:02 pm

Nie mówię że nie jestem zadowolony z serwisu jako takiego, ale w gruncie rzeczy wszystkie naprawdę dobre komentarze jakie otrzymałem, były zwyczajnie darmowe :) Myślę że na razie 3 serwisy mi wystarczą, komentarze są jak najbardziej pozytywne, oceny dość wysokie, ale to jeszcze nie poziom do jakiego dążę.

Tak odbiliśmy na starcie od tematu nieco...
Więc może warto by było do niego wrócić.
Zastanawialiście się kiedyś, jak skrzywionym trzeba być by czerpać sadystyczną przyjemność z bezsensownego męczenia ludzi poprzez trollowanie właśnie?
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Trolle, gnomy, dzieci neo i inne iternetowe przeszkadzajki

czw paź 20, 2011 11:11 pm

Wcale. Trollowanie to naturalny ludzki instynkt, coś zupełnie normalnego i powszechnego, miła zabawa :)
 
Awatar użytkownika
Grameir
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 43
Rejestracja: sob wrz 17, 2011 10:48 am

Re: Trolle, gnomy, dzieci neo i inne iternetowe przeszkadzaj

czw paź 20, 2011 11:28 pm

Albiorix pisze:
Wcale. Trollowanie to naturalny ludzki instynkt, coś zupełnie normalnego i powszechnego, miła zabawa :)

Ino we wszystkim trzeba mieć umiar, a w przypadku niektórych...
 
Gedeon

Trolle, gnomy, dzieci neo i inne iternetowe przeszkadzajki

czw paź 20, 2011 11:33 pm

Nie wydaje mi się, żeby to podpadałopod jakieś szkodnictwo. Po prostu na ogół większość ludzi nie chce się rozpisywać. Zrobiłem kiedyś taki eksperyment.
Była taka sytuacja - zamieściłem coś, w ciągu miesiąca skomentowały ze dwie osoby. Zacząłem się zastanawiać - jak to jest, wejść jest sporo, a nikt nie pisze? Zrobiłem ankietę z pytaniem ,,Jak się podobało".I okazało się, że wkrótce zagłosowało w niej ponad 20 osób. Ludzie oglądali to co zamieściłem, tylko nie chciało im się rozpisywać komentarzy. Może podobna sytuacja była tutaj u Ciebie? I chyba nie jest ona czymś nienormalnym.
 
Awatar użytkownika
Grameir
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 43
Rejestracja: sob wrz 17, 2011 10:48 am

Trolle, gnomy, dzieci neo i inne iternetowe przeszkadzajki

pt paź 21, 2011 12:11 am

Hmm... Tak ogólnie rzecz biorąc temat poświęciłem ogólnie trollom, a mój tekst jako przykład.
Czy to faktycznie podpada pod szkodnictwo faktycznie stwierdzić ciężko, bo teorii można wyciągnąć mnóstwo.
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Trolle, gnomy, dzieci neo i inne iternetowe przeszkadzajki

pt paź 21, 2011 12:45 pm

Albiorix pisze:
Trollowanie to naturalny ludzki instynkt, coś zupełnie normalnego i powszechnego, miła zabawa


Jako rzekł przedmówca. Jedni lubią jeździć na łyżwach, inni chodzić do teatru a inni siedzieć w internecie i trollować. Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma - jak brzmiało w pewnej dziecięcej piosence sprzed 20 lat.
 
Awatar użytkownika
krokodylek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: sob maja 19, 2012 7:52 pm

Trolle, gnomy, dzieci neo i inne iternetowe przeszkadzajki

śr maja 23, 2012 9:06 pm

Zapomnieliście o samobojczych duchach internetu. Chodzi mi o "trolli" głównie trolki ,ktorym jak powiesz ze nie chcesz pisac to pozoruja samobojstwo kazdym mozliwym sposobem. Upierdliwe,prawda?? Dobrze ze moja pannica lubi za mną kukać i zbierać takie trolle... :stupid:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość