Zrodzony z fantastyki

 
fester100
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 05, 2010 9:20 pm

Deadguy Ale

pn paź 17, 2011 8:09 pm

Witam,

zwracam się do forumowych wyjadaczy i znawców MtG czy na chwilę obecną coś co się zwie właśnie deadguy ale/ BW stoneblade jest czymś dobrym? Czy może coś znaczyć obecnie? Znacie jakiś dobry w miare ciekawy spis? :wink:
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Deadguy Ale

pn paź 17, 2011 10:11 pm

W obecnym meta... ciężka sprawa. MOżna Mavericka splashować pod B dla Vindicate, ale i tak jest to średni pomysł. Większość decków z niebieskim skutecznie nas skontroluje nim zdążymy cokolwiek zrobić. Prędzej ewolucje czyli Junk, NO-Goyf Junk albo wyspecjalizowane wersje Evy Green.
 
fester100
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 05, 2010 9:20 pm

Re: Deadguy Ale

pn paź 17, 2011 10:44 pm

Hmm to może zapytam inaczej w co można zamienić mono black do legacy mając do dyspozycji:

4x Hymn to Tourach
4x Dark ritual
4x Thoughtseize
1x Umezawa's Jitte
3x Diabolic Edict
3x Go for the throat
2x Phyrexian Arena
3x Extirpate
4xKorlash
3x Nyxathid
4x Gatekeeper of malakir
4x Vampire Nighthawk
2x Animate Dead
2x Snuff Out
4x Ghastly Demise
2x perish
2x Consume the Meek
3x Sensei's Divining Top

Sam nie bardzo mam pomysł (miałem dwie opcje the rock i deadguy ale) chciałbym też żeby modyfikacje były możliwie najtańsze. Da się coś zrobić? :)

PS acha i zapomniałem o najważniejszym 4x Wasteland też są do dyspozycji :wink:
Ostatnio zmieniony pn paź 17, 2011 10:48 pm przez fester100, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Deadguy Ale

pn paź 24, 2011 6:10 pm

Nyxathid jest bardzo smutnym stworkiem. Jeśli już chcemy mieć coś solidnego do pociśnięcia - Tombstalker, który łatwo wpada w late game. Ponadto nie wyobrażam sobie tego decku bez splashu na zielony po wie karty mainowe i jedna sidowa. Mainowo ofc Goyf oraz Pernicious Deed, sajdowo koniecznie Krosan Grip, ponieważ nie mamy odpowiedzi na artefakty i enchantmenty.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości