Zrodzony z fantastyki

 
curt1
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 10, 2012 12:31 am

Wycena

sob mar 10, 2012 12:45 am

Witam! piszę tutaj do Was z nietypowym pytaniem... ale może najpierw nakreślę w czym rzecz, tak pokrótce. Kilka lat temu grałem w mtg, raczej krótko, czego efektem jest dosyć niepokaźna talia (dwa kolory). Ostatnio ją jednakże znalazłem i doszedłem do wniosku, że raczej mi się już nie przyda, więc pomyślałem, że może da się ją spieniężyć, jak nie w całości to na sztuki. Z tego co pamiętam to talia jest z czasów Onslaught'a więc nie za nowa, aczkolwiek 99% kart jest w idealnym stanie, widoczne są tylko lekkie "rysy" czy drapnięcia, mniej więcej jak u miesięcznych kart... z resztą, nie jest ich wiele, więc aby było łatwiej zrobiłem dosyć szczegółowe zestawienie, dołączyłem zdjęcia cociekawszych, wyróżniających się hologramem czy pozłacaną czy posrebrzaną cyferką "7".

I dochodzimy wreszcie do meritum, otóż, czy znalazł by się ktoś, aby oszacował mniej więcej wartość całego zbioru i ewentualnie kart, do których dołączyłem zdjęcia?

Z góry wielkie dzięki, poniżej przesyłam link do rara :)
http://www.sendspace.com/file/surx2l
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Wycena

sob mar 10, 2012 10:07 am

Jest tutaj parę kart które noszą znamiona grywalności, ale niestety ogólna wartość zbioru nie powala. Zdecydowana większość jest warta poniżej złotówki, a z tych cenniejszych (wartych 1-2zł) masz: Crypt Rats (jako że są jedną z najlepszych, czarnych kart do Paupera) oraz Counterspell. Całość szacowałbym na ok 10zł i myślę, że jest to dobra cena zakupu/sprzedaży
Ostatnio zmieniony sob mar 10, 2012 10:10 am przez Specu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość