Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Gotlib
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: sob lip 04, 2009 10:29 pm

[Ciechanów] Poszukiwani Graczy i/lub MG!

wt sty 24, 2012 11:05 pm

Witam!

Szukam ludzi interesujących sie grami fabularnymi na terenie Ciechanowa (lub okolic). Jeśli ktoś nigdy nie grał, a interesuje się grami fabularnymi to również zapraszam do kontaktu :)


Pozdr.
Gotlib
 
Constipator369
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 28, 2011 6:00 pm

Re: [Ciechanów] Poszukiwani Graczy i/lub MG!

ndz sty 29, 2012 12:53 pm

W Ciechanowie ogółem pustka pod względem graczy. Poza sobą, znam tylko jednego innego, którego zresztą sam w RPGi wkręciłem. Mimo wszystko, trzy osoby to już coś.
 
Awatar użytkownika
Gotlib
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: sob lip 04, 2009 10:29 pm

[Ciechanów] Poszukiwani Graczy i/lub MG!

pn sty 30, 2012 9:22 am

Ja mam jeszcze jedną zawsze chętną do grania osobę :P (i jeszcze ze 2 które mogą rzadziej :P)
 
Constipator369
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 28, 2011 6:00 pm

Re: [Ciechanów] Poszukiwani Graczy i/lub MG!

pn sty 30, 2012 5:06 pm

To już coś. Teraz wystarczy tylko się zgadać kiedy, gdzie i w jaki system (my niestety operujemy tyllko dwoma autorkami, z czego jedna bardzo rozbudowana, a druga w fazie wczesnych testów).
 
Awatar użytkownika
Gotlib
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: sob lip 04, 2009 10:29 pm

[Ciechanów] Poszukiwani Graczy i/lub MG!

pn sty 30, 2012 10:31 pm

My mamy bardziej rozległą biblioteczkę :P (Wolsung, WFRPG IIed, Nemezis, 7'th sea, Zew Cthulhu, D&D, TSOY, Midnight, L5K, InSpectres, a nawet Wampir (to chyba wszystko). Tak więc zapraszam na pw :P


Pozdr.
Gotlib
 
Constipator369
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 28, 2011 6:00 pm

Re: [Ciechanów] Poszukiwani Graczy i/lub MG!

wt sty 31, 2012 6:51 pm

Nie wiem jak mój kolega, bo od tygodnia nie mam z nim kontaktu (ale pewnie tradycyjnie się spotkamy w sobotę, bo jest on do tych autorek ilustratorem i wtedy obgadamy), ale ja jestem otwarty na nowe pomysły i pasuje mi praktycznie wszystko. Wyjątkiem jest uniwersum warhammera, które mimo wielokrotych prób wciąż mnie odpycha. Na pierwszą sesję chyba najlepiej wybrać system, w który większość z nas grała, w tym wypadku najprawdopodobniej wamir.
 
Awatar użytkownika
Gotlib
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: sob lip 04, 2009 10:29 pm

[Ciechanów] Poszukiwani Graczy i/lub MG!

śr lut 01, 2012 12:32 am

Można się spotkać organizacyjnie zawsze:)
 
Constipator369
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 28, 2011 6:00 pm

Re: [Ciechanów] Poszukiwani Graczy i/lub MG!

pt lut 03, 2012 3:57 pm

Jeszcze jednym problemem może być to , że niektórzy nie lubią grać z ,,młodzikami". Ja mam lat 14, ale nauczony jestem ,,po staremu" - zamiast gothica zagrywałem się w glidera i stargunnera, zamiast xboxa miałem podwórko, a teraz mam wstyd za moje pokolenie i tych debili, którzy boją się zajrzeć do książki, ,,bo tam tyle liter, a czytanie takie trudne" (zwłaszcza że mózg nie ten, bo flaszka i 2 paczki fajek dziennie robią swoje - i jeszcze myślą, że to czyni ich dojrzałymi, załamka po prostu).
 
Awatar użytkownika
Gotlib
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: sob lip 04, 2009 10:29 pm

[Ciechanów] Poszukiwani Graczy i/lub MG!

pt lut 03, 2012 10:16 pm

No to jest mała różnica wieku :P Ja mam 22 lata, (ludzie z którymi gram 22-21 najmłodsza 17). Z tego co piszesz to bardzo mądrze prawisz i podpisuje się obiema rękami pod tym :)
 
Constipator369
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 28, 2011 6:00 pm

Re: [Ciechanów] Poszukiwani Graczy i/lub MG!

sob lut 04, 2012 11:09 am

Miło widzieć, że nie wszyscy w tych czasach oceniają po pozorach :spoko:. Niestety, najbliższy tydzień mam całkiem zawalony i nie ma jak i kiedy się zgadać. Napiszę, jak się wyklarują wszystkie te plany i będzie można ustalić jakiś konkretniejszy termin (narazie najkonkretniej mogę powiedzieć, żę dopiero po 14 lutego jest jakakolwiek możlliwość).
 
Constipator369
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 28, 2011 6:00 pm

Re: [Ciechanów] Poszukiwani Graczy i/lub MG!

śr mar 21, 2012 5:04 pm

Długo nie pisałem, bo dopiero teraz wyklarował się plan ogólny na następne tygodnie. Będę gotów do grania w większość sobót, ale nie wiem jak kumpel. Jeśli będzie miał też brać udział, to nie będzie możliwości, żeby te sesje organizować u mnie - kumpel cały czas na sesje przychodził do mnie i matka zakazała mu przychodzić do mnie, dopóki on nie zaprosi mnie.
Szczegóły oczywiście ustalimy na pw.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości