Zrodzony z fantastyki

 
matidzi
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 67
Rejestracja: śr gru 26, 2007 8:00 pm

[cas] Defender

czw lut 16, 2012 8:19 am

Creatures:
3 Aether Membrane
3 Carven Caryatid
4 Guard Gomazoa
2 Ludevic's Test Subject
3 Manor Gargoyle
2 Ogre Sentry
4 Overgrown Battlement
3 Rage Nimbus
3 Tree of Redemption
3 Vent Sentinel
2 Wall of Frost
2 Wall of Tanglecord
1 Emrakul, the Aeons Torn - jak nie przyjdzie to nic się nie stanie, a jeśli nie będę wstanie zagrać to mogę użyć dla efektu Disaster Radius
= 35 Creatures


Other Spells:
3 Warmonger's Chariot
2 Sulfurous Blast
2 Disaster Radius
2 Blaze
3 Pyroclasm
2 Mind Spring
2 Recurring Insight - nie wiem czy to nie wymienić na Collective Unconscious lub poprostu dodać dwa kolejne Mind Spring
= 16 Other Spells

Sideboard:
2 Cerebral Eruption - nie wiem czy tego nie wsadzić za jakiś inny spell, ale to ma dmg losowy i przez to troche może nie spełnić swego efektu
2 Gomazoa
2 Carven Caryatid
2 Collective Unconscious
2 Genesis Wave - defendery są tanie, ale nie wiem czy ten spell ma szanse tutaj, czy może powiniene znaleźć się w głównym składzie

Lands:
3 Terramorphic Expanse - nie chce wydawać na dual landy po 10-20zł za sztukę, a Panorama też tu żadna nie pasuje
x Island
x Mountain
x Forest


Mam talie na defenderach, ale chce ją zmodyfikować, na mniej więcej coś jak powyżej, ale jak widać kart za dużo (chciałbym, żeby z lądami było 60 coś), i nie wiem czy coś z tego nie wymienić na coś innego, lub coś niepotrzebne. No i problem z dobraniem lądów, niestety karty mają niektóre niefajny koszt UU, MM, GG ;/
Ostatnio zmieniony czw lut 16, 2012 11:17 am przez matidzi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Norfis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 49
Rejestracja: śr lis 19, 2003 9:49 am

Re: [cas] Defender

czw lut 16, 2012 1:17 pm

matidzi pisze:
Lands:
3 Terramorphic Expanse - nie chce wydawać na dual landy po 10-20zł za sztukę, a Panorama też tu żadna nie pasuje
x Island
x Mountain
x Forest


Mam talie na defenderach, ale chce ją zmodyfikować, na mniej więcej coś jak powyżej, ale jak widać kart za dużo (chciałbym, żeby z lądami było 60 coś), i nie wiem czy coś z tego nie wymienić na coś innego, lub coś niepotrzebne. No i problem z dobraniem lądów, niestety karty mają niektóre niefajny koszt UU, MM, GG ;/


Nie mam innego pomysłu jak tylko wrzucić filtry: Flooded Grove i Cascade Bluffs
 
exhume
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 30, 2012 9:43 pm

[cas] Defender

śr maja 30, 2012 9:58 pm

Sam Grałem na defie:P Ale zamiast niebieskiego to miałem czarny. Miałem mnóstwo niszczarek.Overgrown battlement daje ci tyle many że możesz włożyć kilka grubych krit typu emrakul.Genesis Wave to jest twoja podstawą, Właśnie że są tanie mozesz wysypać ok 10 defenderow w 5turze jak bedziesz mieć Overgrown battlement w grze. Co do Many. Jest taki universalny land. Rupture Spire, jeżeli nie chcesz wydawać na mana base. Ma jeden minus, płacisz 1szarej many za jego wejście. Ale ty chyba nie bedzie problem:P widzi mi się też jeszcze jeden Vent sentinel:-) deck bardzo ladnie ci wyszedł:P według mnie nie ma za bardzo co w nim zmieniac:P
 
exhume
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 30, 2012 9:43 pm

[cas] Defender

śr maja 30, 2012 10:25 pm

Sorki że piszę kolejny temat Ale moja telefon się wiesza na poprzednim poście:P:-) No to tak z krit wyrzuc te ogry, test subject do 1szt. Ja bym tylko to zmienił.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Re: [cas] Defender

czw maja 31, 2012 2:18 pm

Jeśli masz masę nieatakujących kreaturek, bardzo dobrym rozwiązaniem jest wrzucenie 2xFurystoke Giant, kóry z defenderów robi maszynki do zabijania. Crap za 1zł za sztuke siada jak złoto w tej talii.
 
exhume
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 30, 2012 9:43 pm

[cas] Defender

czw maja 31, 2012 5:09 pm

Fajna karta^^ Mhmmm szarpne się na nią:P sobie deck pod eldrazi toksy ^^ anyway^^ ja bym bardziej z tego zrobił kontrolę:-) musiałem się z tym przespać^^ zebys ty miał jakieś tanie kontry typu dispell:-) bardzo przydatny :-) mana lick nie muszę tłumaczyć dalej^^

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości