Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 899
Rejestracja: wt lut 08, 2005 10:39 pm

Figurki do konwersji

ndz cze 10, 2012 2:16 am

Siemka!

Naszedł mnie dziś pewien chory, szalony pomysł na konwersję. A jako, że jestem początkujący oraz nie śledzę poczynań GW, a tym bardziej innych firm, na polu wydawniczym, to nie bardzo wiem z czego mógłbym ową konwersję wykonać. Dlatego liczę na pomoc starych wyjadaczy i weteranów świata bitewniaków ;)

Jednakże do rzeczy:
Potrzebuję jakiś model humanoidalnej istoty +/- wielkości Drednota Space Marines'ów. Myślałem może nad figurkami do Królestwa Ogrów z WFB jednak nie mam bladego pojęcia jak się mają proporcje. Może jacyś orkowie czterdziestkowi/fantasy? A może warto rozejrzeć się wśród innych bitewniaków ? Nie musi to być koniecznie "przerośnięty człowiek". Może to być jakiś stwór, byle miał humanoidalne kształty.

Ogólnie to chciałbym uzyskać podobny efekt do tego klik. To akurat jeśli się dobrze orientuję jest Ogryn Berserker do Chaousu, i oni są trochę za mali do mojego projektu.

Z góry dzięki za pomoc!
Ostatnio zmieniony ndz cze 10, 2012 2:25 am przez Largus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości