Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Deithwen_Addan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn sty 21, 2008 5:43 pm

Dolina Sessren

śr cze 27, 2012 3:44 pm

Poszukuję jak najwięcej informacji o tejże Dolinie. Jak na razie dysponuję jedynie akapitem z OŚ:ZK, jednakże z racji faktu, iż zamierzam wpleść ową Dolinę w tworzoną właśnie kampanię, jest to informacja zbyt uboga. Gdzie więc mogę znaleźć coś więcej o tym miejscu? Interesuje mnie okres około 1374-5 roku RD (do maksymalnie 1390).

Poratuje ktoś?
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4461
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

Re: Dolina Sessren

śr cze 27, 2012 4:14 pm

FRCS do drugiej edycji zawierał nieco dłuższy opis tej doliny. Trochę informacji jest też w starym Dalelands (historia plus krótki opis trzech lokacji). Poza tym o Sessren pisał trochę Greenwood w swoich odpowiedziach na Candlekeep, najdłuższą wypowiedź znajdziesz tutaj (pod koniec strony, post z 31 grudnia 2006).

Z takich konkretnych rzeczy to wszystko co w tej chwili kojarzę. W innych miejscach pojawiały się jeszcze wzmianki, ale nie przypominam sobie niczego konkretnego.
Ostatnio zmieniony śr cze 27, 2012 4:17 pm przez Radnon, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Deithwen_Addan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn sty 21, 2008 5:43 pm

Re: Dolina Sessren

śr cze 27, 2012 5:57 pm

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Tekst na candlekeep.com traktuje bardziej o historii, tym niemniej zawiera sporo przydatnych smaczków. Jako zatem, że historię już mam, teraz bardziej zależy mi na opisie geograficznym, ergo chciałbym spytać, gdzie mogę znaleźć wspomniane podręczniki? Opcja : "google - find - download" niespecjalnie mnie pociąga i nie chciałbym uciekać się do niej :) Może jednak są one gdzieś legalnie dostępne?
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4461
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

Dolina Sessren

śr cze 27, 2012 6:44 pm

Niestety żaden z nich nie był wśród darmowych pdf-ów, które kiedyś Wizardzi oferowali, więc nawet szukanie jakiś zagubionych linków na ich stronie nie wchodzi za bardzo w grę. W tej sytuacji pozostaje zakup używanych egzemplarzy, na nobleknight.com albo eBay'u pewnie da się je znaleźć, ale trzeba się liczyć z kosztami finansowymi.
Ostatnio zmieniony śr cze 27, 2012 7:04 pm przez Radnon, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość