Zrodzony z fantastyki

 
Maeglin Telemnar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr lip 25, 2012 6:32 pm

Kompania Wilka

śr sie 08, 2012 2:09 pm

Witam wszystkich chciałbym zaprezentować fragment opowiadania, jako, że jest zbyt długie umieszczę je w załączniku. Proszę o szczere komentarze, nieszczędzenie krytyki w szczególności konstruktywnej.
Pozdrawiam
Maeglin Telemnar
Ostatnio zmieniony śr sie 08, 2012 4:00 pm przez Maeglin Telemnar, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Re: Kompania Wilka

śr sie 08, 2012 3:10 pm

Eh, zmarnowałem właśnie 70 kB miejsca na dysku...

Wilki otaczały go ze wszystkich stron. Białe smugi sierści migające dokoła niego wprawiały go większe przerażenie niż w pełni uzbrojony odział pijanych krasnoludzkich kuszników wyposażonych w kusze oblężnicze z mechanizmem samoprzeładującym. Już nigdy więcej nie pocałuje słodkiej Aesy, barmanki z karczmy pod „ Żołnierskimi butami”. Śmierć (-) ostateczne rozstanie z wspaniałym miejscem jakim jest Awenturia.

Na prawdę, epickie określenie strachu :D. Ale za bardzo przegadane. Brak myślnika po śmierci, za dużo zaimków dzierżawczych.
Jak się określa uzbrojonego kusznika, a jak nieuzbrojonego? Wydawało mi się, że kusznik to już samo w sobie mówi o kimś, kto ma kuszę (a nie kto nie ma). Dodatkowe określenie powinno się stosować, jeśli coś jest niestandardowe.

„Wstawaj śpiochu!!!”- usłyszałem głos nad uchem i równocześnie jakaś postać odsłoniła zasłony wpuszczając światło do pokoju „Jest moją służącą więc chyba mogła by być milsza”- w tej samej chwili jakby dla zaprzeczenia prawdziwości tej tezy, służąca zdarła z niego kołdrę pod którą byłem całkowicie nagi. Całkiem zawstydzony wstałem z łóżka próbując ukryć rumieńce i nie tylko . Jak najszybciej poszedłem się ubrać

Dotąd na razie dobrnąłem i mi wystarczy :D. Formatowanie posypane jakieś (używam LO, może jak zapiszesz w PDF to się zachowa). Brak kropek. No i co to za dziwaczny fragment?

Jak będzie po jako takiej korekcie, to powiedz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości