Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
postapokaliptyk
Użytkownik
Użytkownik

Re: Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 1:47 pm

mozambyk pisze:
" i respektowaniu cudzych granic.

granic zdrowego rozsądku też,
w pierwszej chwili myślałem nawet, że ktoś się Petrze włamał na konto i sobie robi żart z poważnej w sumie sprawy, doszukując się na polterze takich rzeczy :shock:
no litości...

Awatar użytkownika
Anioł Gniewu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt sie 31, 2012 1:48 pm

A jeśli Twoje granice leżą dalej niż moje, to nadal będziesz uznawał to za uczciwy układ? W imię czego rościsz sobie prawa mozambiku do określania zakresu swobody innych ludzi? W imię czego Twoje poglądy uznajesz za lepsze a sposób postrzegania świata za słuszny? Czy pałałeś równie świętym oburzeniem gdy ekstremistki z Pussy Riot zakłócały spokój modlących się w cerkwii ludzi? Czy miałeś jakąkolwiek refleksję że ich głupawe podskoki w kominiarkach stanowiły naruszenie prawa innych osób do sakrum? Czy gdybym podskakiwał z gumowym "Cthulhu" na zjeździe feministek, wykazałbyś się równą tolerancją dla mojej manifestacji seksualności? O dziwo zgadzam się z częścią postulatów feministycznych, ale zaczynam mieć wrażenie zaszczucia wszystkich myślących i mówiących inaczej tzw. szowinistów i ciemnogrodzian. Niezwykle to przewrotny kaprys losu że stawia Was dziś w uprzywilejowanej pozycji. Uprzywilejowanej - nie RÓWNEJ, jak próbujesz zasugerować. Ale koło historii toczy się bezlitośnie i to co dziś jest "trendy" jutro może ponownie być "passe", dlatego proponuję zachować pewien umiar w pouczaniu innych i określaniu co stanowi wartość a co jest jej zaprzeczeniem...

zigzak

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 1:58 pm

Mozambyk - respektowanie cudzych granic? Przepraszam bardzo, to działa w obie strony, a jesli ktos ma granice szerokie, a ktos na swoich wąskich stawia czołgi i dokonuje aktu agresji, to kończy się to konfliktem.

Przypominam, że to Petra zaczęła rajdy na moje granice, a takze na granice innych "szowinistycznych świniów". Póki siedziala sobie cicho i pisala o indiasach nikt jej nie zaczepiał. Jak zaczela uprawiac świetlicę dyskusji genderowych, potępiać "niewlasciwe zachowania" i piętnować z inkwizytorskim zapałem, to ludzie odpowiedzieli ogniem.
Bo tak jak piszesz - poszanowanie granic trzeba mieć.
Nie wiem czemu tak trudno to zrozumiec. Nie zaczepiaj, nie oberwiesz. Ja moge zaakceptowac granice Petry czy innych osob, ktorych ciasne swiatopoglady mnie oglednie mowiac śmieszą. Ale wymagam tego samego. Jesli ktos wchodzi na moje podworko - jego ryzyko. Jak ja wchodze na czyjes - ryzyko jest moje.
Ale tutaj to Petra jest agresorem. Nasza Petra, własna, polterowa.

slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt sie 31, 2012 2:06 pm

Mozambyk, ja serio mówie, nabijanie się z kogoś w ten sposób nie jest zabawne. Jak masz swoje poglądy, to je przedstaw, zamiast podszywać się pod "Histercznych bab" jak w na SP mówicie. Inaczej napisze do moderacji.

Awatar użytkownika
Anioł Gniewu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 2:14 pm

Hmm.. W sumie to moja wina - "agresywnie" napisałem że czekam na upomnienia od Petry i być może to sprowokowało koleżankę. Nie wiedziałem że działa to jak z imieniem "Voldemort"... ;) Ale naprawdę miałem przeczucie że użycie słowa na s przez xolotla przyciągnie jej uwagę.

Awatar użytkownika
mozambyk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pt sie 31, 2012 2:19 pm

"Przypominam, że to Petra zaczęła rajdy na moje granice, a takze na granice innych "szowinistycznych świniów". Póki siedziala sobie cicho i pisala o indiasach nikt jej nie zaczepiał."

"Petra zaczęła rajdy na moje granice..." - jesteś świadom, że wielokrotnie łamałeś granice innych osób. Jeśli ktoś nawołuje do porządku i poprawnego zachowania w społeczeństwie to czujesz się obrażony?
"Póki siedziała cicho..." - i nie reagowała na obrażanie innych użytkowników/użytkowniczek? Póki nie negowała twoich "szowinistycznych" zachowań i pozwalała ci na wszystko, wszystko było w porządku? Teraz się odgrywasz i stosujesz mobbing i uważasz, że jest to dozwolone i zabawne?

Awatar użytkownika
Bielow
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt sie 31, 2012 2:22 pm

Łał! jestem sławny! Zostałem zacytowany przez jakiegoś Petrę Cośtam :wink:

Petera Behaliorze, Petera.

Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 2:24 pm

Temat zostanie zamknięty za ok. 30 minut.

zigzak

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 2:30 pm

Jaki mobbing? Bronię swoich granic. Chamsko, bucowsko, jakkolwiek.
A jeśli jesteś wnikliwym obserwatorem/ką, Mozambyku, to prześledź sobie moje "ataki" - zawsze, co do jednego byly prowokowane przez oszołomów, atakujących moje granice.
Ani razu nie uderzyłem pierwszy. Także w tym przypadku oczywiście.

No chyba, że za atak uwazasz stwierdzenie, ze kobiety nie piszą erpegów. Albo że są atrakcyjne (jeśli są). Albo że do rpg i fantastyki wciągają je faceci.

W tym wypadku kazda jedna obserwacja poczyniona przez kogokolwiek na temat czegokolwiek jest atakiem.
Uwaga, przykład:

"Mieszkańcy Afryki mają ciemną karnację, popularnie zwaną czarną."

Niewątpliwie jest to rasistowski atak na czarnoskórych.A nawet, zeby bylo bardziej poprawnie politycznie - afrykańczyków.
Ostatnio zmieniony pt sie 31, 2012 2:33 pm przez zigzak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Awatar użytkownika
Anioł Gniewu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 2:38 pm

Zsu-Et-Am napisał "Temat zostanie zamknięty za ok. 30 minut."

Pospiesz się Zigzak, jeszcze z parę linijek zdążysz! :)

zigzak

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 2:40 pm

Nie no, ja popieram decyzję Zsu w tej materii. Temat bardziej szkodzi niz jego brak.

Awatar użytkownika
Anioł Gniewu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 2:41 pm

A czy da się ugrać jakiś bonus czasowy? Jak w Need for Speed? :wink:
Np. 10 min za każde dwa wpisy profeministyczne? :)
Ostatnio zmieniony pt sie 31, 2012 2:43 pm przez Anioł Gniewu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Awatar użytkownika
dzemeuksis
Częsty bywalec
Częsty bywalec

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 2:46 pm

Mozambyk, jak dobrze wycelujesz, to będziesz miał ostatnie słowo. Zigzak tego nie zniesie i pęknie, albo dostanie apopleksji. ;)

zigzak

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 2:49 pm

Nie dostanie. Jest zdrowy na sercu, ciele i rozumie.

Awatar użytkownika
dzemeuksis
Częsty bywalec
Częsty bywalec

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 2:51 pm

W zdrowym ciele... zdrowe ciele.

Awatar użytkownika
Tyldodymomen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 2:52 pm

Żądam zamknięcia tego tematu promującego pewną wizję świata jako jedynąsłuszną i poprawną.Tolerancja i szacunek dla odmiennych poglądów to idee fixe człowieka na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Z góry dziękuje za decyzję.
Pozdrawiam
T-men

zigzak

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 2:58 pm

Wiecie jak to jest - piątek, flejma początek :) szkoda ze sie konczy. Moze zamkniecie przy okazji wątek o homoseksualiźmie na polterze?

Dzeme, dalsza częsc tej piosenki brzmiala "ćwiczcie, mlodzi przyjaciele" ;)

Pozdrawiam, milego weekendu.

Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Seksizm na Polterze

pt sie 31, 2012 2:58 pm

Zgodnie z zapowiedzią, temat zostaje zablokowany. Niektórzy użytkownicy - w tym zigzak i Behalior - otrzymali ostrzeżenia administracyjne.
---
W związku z koniecznością podkreślenia stanowiska administracji w sprawie jakichkolwiek form dyskryminacji, podpunkt 2.1. Regulaminu serwisu został doprecyzowany.
Ostatnio zmieniony sob wrz 01, 2012 4:44 pm przez Zsu-Et-Am, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: