Zrodzony z fantastyki

 
Chrostu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 22, 2012 11:09 pm

[CAS] GREEN AGRRO, poczatkujący;)

śr sie 22, 2012 11:23 pm

Witam. Jestem początkującym graczem, nastawiłem się na zielone aggro, zakupiłem Deck Builders Toolkit M13+Intro pack Wild Rush. Przedstawiłem poniżej spis talii jaką ułożyłem z kart, które posiadam oraz resztę. Co mam zostawić, co odłożyć a co dodać czego tam brakuje, proszę o dodatkowe sugestie w kierunku Mono Green Aggro do gry póki co towarzyskiej przy piwku (block inn, M13).


Creatures:
Acidic Slime x2
Arbor Elf x4
Centaur Courser x2 (lub dokupić Garruk's Companion x2)
Elvish Visionary x4
Garruk's Packleader x2
Primal Huntbeast x1
Roaring Primadox x4
Spiked Baloth x2
Yeva, Nature's Herald x1
Yeva's Forcemage x3

Spells:
Fungal Sprouting x1
Predatory Rampage x2
Prey Upon x2
Rancor x4
Titanic Growth x2

Other:
Ring Of Kalonia x1

Lands:
Haunted Fengraf x1
Forest x22

Właśnie się Tak zastanawiałem czy jeśli przypuscmy mam 2 x
Roaring Primadox zbieram wtedy 2 karty ze stołu, 4 to 4? I wtedy np zbieram 2 x Elvish Visionary, i mam 3 x draw z library na turę? Zadaniem wizjonerów w połączeniu z primadox'ami jest jak najszybsze uzupełnianie mojej ręki w mane i kreatury. Kreatury maja za zadanie urosnąć w jak największą siłę aby przebić się przez obronę oponenta i "mielić". I pytanie czy jeśli na stole jest Yeva, Nature's Herald i w fazie deklaracji ataku przez przeciwnika jako instant wrzuce kreature to czy mogę zadeklarować nią blok?

Reszta kart:

Creatures:
Ambush Viper x1
Borderland Ranger x3
Bond Beetle x1
Deadly Recluse x2
Duskdale Wurm x2
Geist Trappers x1
Hollowhenge Scavenger x2
Kindercatch x1
Mwonvuli Beast Tracker x2
Nightshade Peddler x1
Pathbreaker Wurm x1
Sentinel Spider x1
Somberwald Dryad x2
Timberland Guide x1
Wildwood Geist x1
Vastwood Gorger x2
Vorstclaw x1

Spells:
Favor Of The Woods x1
Naturalize x1
Natural End x1
Ranger's Path x4
Terrifying Presence x1

Others:
Gilded Lotus x1

Lands:
Evolving Wilds x4
Forest x20
Ostatnio zmieniony czw sie 23, 2012 12:43 am przez Chrostu, łącznie zmieniany 5 razy.
Powód:
 
Chrostu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 22, 2012 11:09 pm

[CAS] GREEN AGRRO, poczatkujący;)

sob sie 25, 2012 11:25 pm

Widzę że Tak idealnie złożyłem talie że nie potrzebuję porady...
 
Xax
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: wt lut 01, 2011 6:30 pm

[CAS] GREEN AGRRO, poczatkujący;)

pn sie 27, 2012 3:39 pm

Chrostu pisze:
I pytanie czy jeśli na stole jest Yeva, Nature's Herald i w fazie deklaracji ataku przez przeciwnika jako instant wrzuce kreature to czy mogę zadeklarować nią blok?

Tak.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

[CAS] GREEN AGRRO, poczatkujący;)

pn sie 27, 2012 5:38 pm

Chrostu pisze:
Widzę że Tak idealnie złożyłem talie że nie potrzebuję porady...


To nie ograniczaj się do szczątkowych informacji. Co chcesz uzyskać, bo zielone aggro, to troche mało informacji. Ile masz na to kasy, czy chcesz mieć kombiące sie aggro, czy po prostu spore stworki... powiedz jak chcesz grać, co chcesz uzyskać, jak chcesz sobie radzić z zagrożeniami ze strony oppa itp...
 
Chrostu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 22, 2012 11:09 pm

[CAS] GREEN AGRRO, poczatkujący;)

sob wrz 01, 2012 9:58 pm

Głównie chciałbym aby talia opierała się na dużych stworach z trample, dopalaczy trample dla tych które tego nie mają, ale też przydało by się coś, co zajęło by przeciwnika póki bestie itp nie wejdą na stół co bym "nie zszedł" zanim coś zrobię. Więc zająć czymś przeciwnika a kiedy już stwory wejdą na stół "zjeść go". Póki co budżet na rozbudowę to około 100 zł póki nie wciągnę się na dobre :P Może dokupić i włożyć do talii Serpent's Gift co by słabsze stwory coś tam połknęły? Kurcze no nie wiem;P
Ostatnio zmieniony pn wrz 03, 2012 12:44 am przez Chrostu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości