Zrodzony z fantastyki

 
Copernicon2012
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 19, 2012 10:15 pm

Copernicon 2012, 5-7 października

ndz sie 19, 2012 10:17 pm

Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon to coś więcej niż zwykły zjazd fanów. To niecodzienna możliwość przeżycia niezwykłych przygód, spotkania niesamowitych ludzi, zobycia cennej wiedzy i poszerzenia swoich horyzontów. A to wszystko w trakcie jednego, naszpikowanego atrakcjami wczesnojesiennego weekendu w samym centrum cudownej, gotyckiej starówki Torunia.

W dniach 5-7 października wrota Collegium Maius, Zamku Krzyżackiego i Dworu Artusa otwarte będą dla każdego fana fantastyki, nauki, literatury i gier, nie tylko tych video, ale także planszówek, karcianek i RPG. Spotkania z ciekawymi gośćmi, prelekcje, pokazy, warsztaty, konkursy, turnieje i masa innych punktów programu tylko czekają, byś razem z nami przekroczył granice wyobraźni.

Stowarzyszenie Thorn, wraz z Samorządem Studenckim UMK, zapraszają na weekend z grami i fantastyką, którego nie zapomnisz. Do zobaczenia na tegorocznym Coperniconie!

www.copernicon.pl 
www.facebook.com/copernicon2012

Obrazek
 
Awatar użytkownika
Clod
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 438
Rejestracja: pt maja 18, 2012 11:37 pm

Re: Copernicon 2012, 5-7 października

pn wrz 24, 2012 2:17 pm

Ktoś się wybiera? :)
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

Copernicon 2012, 5-7 października

pn wrz 24, 2012 9:53 pm

Ja!
Po zeszłorocznym Coperniconie (moim pierwszym) postanowiłem go na stałe dopisać do konwentowego kalendarza :)
 
Awatar użytkownika
Clod
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 438
Rejestracja: pt maja 18, 2012 11:37 pm

Re: Copernicon 2012, 5-7 października

wt wrz 25, 2012 7:18 am

dreamwalker pisze:
Ja!
Po zeszłorocznym Coperniconie (moim pierwszym) postanowiłem go na stałe dopisać do konwentowego kalendarza :)


Hej! Jak widzę masz kawałek Polski do przejechania (z Wrocławia), ale wydaje mi się, że warto :) Mogę wiedzieć, czy jest coś, co Ci w tamtym roku szczególnie przypadło do gustu, czy po prostu konwent jako całość?
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

Copernicon 2012, 5-7 października

śr wrz 26, 2012 7:12 pm

Właściwie to nic konkretnego. Całokształt.

Konwent, który nie udaje, że jest festiwalem kulturalnym, czy Bóg wie czym. Ludzie dopisali i spotkałem znajomych i poznałem paru nowych, programowi się nie przyglądałem, bo byłem chyba na bodaj jednej prelekcji. Ale grałem w Arkhama do 4 rano w osiem osób, więc na brak wrażeń nie narzekałem :)
 
Awatar użytkownika
Clod
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 438
Rejestracja: pt maja 18, 2012 11:37 pm

Re: Copernicon 2012, 5-7 października

czw wrz 27, 2012 12:26 am

No tak, gracz, to wiele wyjaśnia :P Dla mnie zeszłoroczny Copernicon był pierwszym konwentem. Interesowało mnie zaledwie kilka spotkań z autorami (z czego na jedno nie zostałem wpuszczony - nie wiem, kto wpadł na pomysł, żeby spotkanie z Sapkowskim organizować w sali, która mieści zaledwie 100 osób, zaś na drugie się spóźniłem), dlatego spędziłem tam zaledwie piątkowy wieczór. W tym roku lokalizacja jest znacznie lepsza, więc mam nadzieję, na nieco więcej wrażeń!
Życzę udanego wyjazdu i miło spędzonego czasu! :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości