Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

[Skype] Monsterhearts

pt wrz 28, 2012 8:43 am

Obrazek

Szukam 1- 2 chętnych osób, które chcą zagrać przez Skype w „Monsterhearts” . Mam już dwóch około 30 letnich graczy.

Gra jest oparta o mechanikę „Apocalypse World”, zatem łatwa i szybka do nauczenia się. Zasady mieszczą się dosłownie na czterech stronach A4.

Jeżeli chodzi o setting inspirowana jest serialami: „True Blood”, „Buffy the Vampire Slayer”, „Teen Wolf”, „Being Human”, “Roswell” czy „The Vampire Diaries”. Jeśli oglądaliście choć jeden z tych tytułów, nie będzie problemów ze złapaniem klimatu;)

Sesje w czwartki wieczorem – od 19 do mniej więcej 23:30. Gramy regularnie, co tydzień więc wymagana jest systematyczność i komunikatywność.

Szukam rozsądnych i chętnych osób do grania ze sprawnym mikrofonem. W późniejszym terminie możliwe też inne gry jeżeli gracze będą chętni i będzie nam się dobrze grało.
Ostatnio zmieniony pt wrz 28, 2012 8:48 am przez szelest, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
tezaurus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: pn lis 09, 2009 4:01 pm

[Skype] Monsterhearts

pt wrz 28, 2012 7:35 pm

Jakie inne gry chcecie zagrać w późniejszym terminie? Sorry, ale na emo rpg na 1k4 strony A4 to ja się nie piszę. Ale mogę wam poprowadzić staroszkolne Kroniki Mutantów.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[Skype] Monsterhearts

pt wrz 28, 2012 9:40 pm

tazaurus nie jest jeszcze kilka innych tematów w których kogo nie obrazie, nie zapomnij równie zajerzeć i tam.
 
Awatar użytkownika
tezaurus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: pn lis 09, 2009 4:01 pm

[Skype] Monsterhearts

wt paź 02, 2012 5:29 pm

Feniks pisze:
tazaurus nie jest jeszcze kilka innych tematów w których kogo nie obrazie, nie zapomnij równie zajerzeć i tam.


Feniks, Regulamin nakazuje pisać poprawnie i po Polsku. Zgłosiłem Twój post do moderacji.
I tak ani słowa nie rozumiem z tego co napisałeś. Tylko tyle, że mnie obrażasz. Mam nadzieję, że cię skasują.
Ostatnio zmieniony wt paź 02, 2012 5:36 pm przez tezaurus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

Re: [Skype] Monsterhearts

wt paź 02, 2012 5:37 pm

tezaurus, z tego co mi wiadomo, a wiadomo sporo, to czasami lubisz przesadzić z wpisami, więc święty nie jesteś.
Feniks, niemniej jednak regulamin nakazuje pisać poprawnie.
Wiedzcie, że wasze wpisy będą obserwowane.
 
Awatar użytkownika
tezaurus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: pn lis 09, 2009 4:01 pm

[Skype] Monsterhearts

wt paź 02, 2012 5:41 pm

Tylko bez świętych. Pokaż mi gdzie przesadzam.
Dlaczego go nie skasowaliście, przecież łamie regulamin?
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

[Skype] Monsterhearts

wt paź 02, 2012 10:28 pm

@tezaurus
Jako moderatorzy, nie musimy motywować swojego stanowiska. Interpretacja regulaminu leży w wyłącznej gestii moderacji/administracji. Jeśli uważasz inaczej, patrz zdanie pierwsze.
Prosiłbym jednocześnie o to żebyś przystopował trochę. Społeczność polterowa nie jest miejscem na uskutecznianie flejmu czy wycieczek osobistych.
Ostatnio zmieniony wt paź 02, 2012 10:28 pm przez Specu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość