Zrodzony z fantastyki

 
laserholokaust
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 6:22 pm

Duch w Maszynie potrzebuje grafik

wt paź 02, 2012 2:00 pm

Jak w temacie, podręcznik, a raczej miniatura Rpg (bo wersja lite ma byc darmowa i zamykac sie w 50 stronach) potrzebuje grafik. Sam jestem w stanie cos naskrobac, ale bedzie to nienajwyższych lotów. Grafiki w klimacie Steampunk - apokalipsa - horror. W razie pytań pm. Grafik potrzeba koło 15-20.
Mile widziani będą również ludzie którzy siedzą w layoucie, potrafią robić okładki, lub ładnie wyglądające layouty kart ( gdyż system rezygnuje z tradycyjnej karty postaci)
Zainteresowanym mogę podrzucić fragmenty podręcznika które mam już zrobione, a które potrzebują grafik.
Ostatnio zmieniony wt paź 02, 2012 2:06 pm przez laserholokaust, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Adam Adilew
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 97
Rejestracja: śr cze 17, 2009 1:13 pm

Duch w Maszynie potrzebuje grafik

ndz paź 07, 2012 9:07 pm

Mogę sporządzić część grafik w formie szkiców czarno-białych, przeskanowanych z formatu a4 (wyższy format jest tu raczej niepotrzebny). Jeśli jesteś zainteresowany, prosiłbym o koncepty (założenia) rysunków na mejla: [email protected]. Wyślę 2 lub 3 prace demonstracyjne, a jeśli uznasz je za przydatne, a mnie "natchnienie" pozwoli, sporządzę ich więcej. Koncepty powinny zawierać: temat główny rysunku, istotne szczegóły (możemy uznać a4 np. za 12-polową planszę - siatkę, żeby było wiadomo, gdzie mają być umieszczone), tło. Proponuję postacie żywe potraktować jako karykatury; wtedy na pewno mnie będzie łatwiej :) .

Pragnąłbym też z grubsza wiedzieć, na jakim etapie tworzenia jest podręcznik, bowiem jeśli jest to zaledwie kilka stron, nie widzę szans na publikację i - mówiąc brutalnie - szkoda czasu. Grafiki demo sporządzę w tydzień.
 
Awatar użytkownika
Adam Adilew
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 97
Rejestracja: śr cze 17, 2009 1:13 pm

Duch w Maszynie potrzebuje grafik

sob paź 20, 2012 8:40 pm

Ba, zmuszony jestem podpisać się pod samym sobą, że skoro od dwóch tygodni towarzyszy mi milczenie, nie pozostaje mi nic innego, jak wycofać się z pomysłu. Życzę powodzenia w pracach nad podręcznikiem. Jako ciekawostkę mogę dodać, że rysować potrafię i nie była to propozycja bez fundamentów - ot, miniaturę nad nazwiskiem dla przykładu w banalnym Paint-cie skleciłem.
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Duch w Maszynie potrzebuje grafik

ndz paź 21, 2012 12:23 pm

Użytkownik prawdopodobnie nie czyta forum, ale jest duża szansa że jeśli napiszesz mu prywatną wiadomość to dostanie automatycznie maila i zerknie.
 
Awatar użytkownika
gacoperz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1397
Rejestracja: sob paź 01, 2011 8:44 am

Re: Duch w Maszynie potrzebuje grafik

ndz paź 21, 2012 2:33 pm

Albiorix pisze:
Użytkownik prawdopodobnie nie czyta forum, ale jest duża szansa że jeśli napiszesz mu prywatną wiadomość to dostanie automatycznie maila i zerknie.

Nieobecny sam sobie szkodzi.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość