Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

sob sty 19, 2008 11:17 pm

Cóż, jeśli można się do czegokolwiek przyczepiać w pracach Suldarra, to będzie to właśnie fluff :wink: tudzież po prostu jakieś drobiazgi poprawności językowej.

Przykładowo:
Shinobi poruszają się w mroku, atakują z ukrycia i znikają w ciemnościach. Pracują tam, gdzie inni nie są w stanie.
Shinobi nie są zwykłymi łotrzykami, czy mordercami; ci, którzy zdecydowali się podążać ścieżką cienia ćwiczą
swoje ciało i umysł aż staną się idealną jednością, bronią doskonałą gotową uderzyć w niczego nie
spodziewającego się przeciwnika.
W walce bezpośredniej shinobi nie jest w stanie sprostać wyszkoleniu wojowników, szałowi barbarzyńcy, czy pasji
paladyna, ale z drugiej strony, mało kto widział ich w walce bezpośredniej.

w tym fragmencie mamy 3 przecinki niepotrzebne oraz brakujący 1 przecinek :razz:.

Może kiedyś przyjrzę się pracy pod tym kątem na szerszą skalę. Ale to chyba w wakacje.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

sob mar 22, 2008 5:08 pm

Dzięki Agnastos :)

Chciałem poinformować, ponieważ zauważyłem, że część osób podlinkowała pdf'a na różnych forach (za co jestem im wdzięczny), że zmieniłem adres, spod którego dostępny jest pdf. Obecnie aktualny adres to: http://maedmagor.pl/Downloads/hiddenWay.pdf (updatetowałem pierwszą notkę).

Cała zawartość pdf'a będzie dostępna (i jest już częściowo dostępna) pod adresem: http://maedmagor.pl/dnd.aspx
Jest to docelowo jedyne miejsce, gdzie dostępne będą materiały z tego pdf'a.

Pozdrawiam
S.
 
Awatar użytkownika
mattus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 51
Rejestracja: sob lut 16, 2008 11:53 pm

ndz mar 23, 2008 12:39 am

Pobrałem dziś ten podręcznik i się zachwyciłem. Naprawdę. Świetna robota, nie powiem już nigdy więcej, że psionika nie pasuje do fantasy.

Swoją drogą jeszcze wczoraj napisałbym, że psionika w świecie fantasy to chybiony pomysł. To utwierdza w przekonaniu, że prace fanowskie są w niektórych przypadkach niezastąpione. Jeszcze raz gratuluje tak wspaniałej pracy.

P.S
Wiem, że nie powiedziałem tu nic nadzwyczajnego ani odkrywczego, ale chciałem po prostu wyrazić swoje zdanie i podziw dla pracy twojej pracy, Suldarr.
 
Awatar użytkownika
Pavel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: pn lip 09, 2007 4:44 pm

czw cze 19, 2008 8:40 am

Niedawno kupiłem dopiero Podręcznik Psioniki i od tego czasu zaczęło mi się to podobać. Ale po pobraniu tego podręcznika spodobało mi się od razu. Książka jest obszerna zawiera wiele ciekawych rzeczy. Ta kampania którą teraz gram będzie pierwszą w której będzie występować Psionika. :)

Sorry, za odkopanie tematu... ;F
 
Aramil Tanatriel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 54
Rejestracja: pn paź 27, 2008 9:20 pm

wt paź 28, 2008 9:52 pm

a można uaktualnić adres? bo nisstety jest napisane że page cannot be found...
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

wt paź 28, 2008 10:37 pm

Dzięki za info.

Zobaczę co się da zrobić i pewnie do końca tygodnia coś wymyślę. Na forum z tego co widzę, nie mogę dodawać żadnych załączników, więc w razie czego proszę o kontakt pw, to prześlę pdf'a.

Pozdrawiam
S.

Ps. Zauważyłem właśnie, że w liczbie odsłon 1.5 raza przegoniłem Magię Faerunu. Lol.
 
Awatar użytkownika
Kamulec
Administrator, Koordynator społeczności
Administrator, Koordynator społeczności
Posty: 2341
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:32 pm

Nowy adres

wt gru 23, 2008 7:53 pm

Niewidzialna Droga, widoczny znak twórczości cnego Suldarr'essalara żyje i ma się dobrze. Aktualnie znajduje sie na serwerze (tylko na serwerze, a nie na stronie - jest to przecież praca niezależna) Abasz'Har. Widzę, że Suldarr'essalar nie zmienił dotąd linku, więc go podaję:
http://abaszhar.cba.pl/niewidzialnadroga.pdf

Nie można było pozwolić, by taka rzecz, jak jedyny (mam nadzieję, że do czasu :wink: ) polski podręcznik do D&D, pozostawał niedostępny :)
Ostatnio zmieniony pt sie 03, 2012 5:14 pm przez Kamulec, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

wt gru 23, 2008 11:36 pm

Hej.

Dzięki. Nie zmieniłem linka, bo strasznie zapracowany jestem.

Jeszcze raz dzięki za użyczenie miejsca na serwerze.

Pozdrawiam
S.



Ps. link z pierwszej notki już działa :)
 
Sir Vodalin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: wt sie 19, 2008 3:54 pm

sob maja 16, 2009 10:01 pm

Mam pytanie, jak skonwertować fakira do 3.0? Jest pewien problem bo ja angielskiego prawie w ogóle nie znam, podręcznika do psioniki 3,5 też nie.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
 
Awatar użytkownika
Ruffle
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 503
Rejestracja: pt lip 13, 2007 10:21 am

Niewidzialna Droga - dodatek (pdf)

pn paź 01, 2012 3:21 pm

Zainteresowałem się psioniką, ale nie wiem jak ściągnąć tę pracę :/ Czy ktoś może odświeżyć link?
 
Awatar użytkownika
Kamulec
Administrator, Koordynator społeczności
Administrator, Koordynator społeczności
Posty: 2341
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:32 pm

Niewidzialna Droga - dodatek (pdf)

ndz paź 14, 2012 10:29 pm

Plik ponownie dostępny.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

Niewidzialna Droga - dodatek (pdf)

wt paź 23, 2012 7:10 pm

Hej, poprawiłem link. Teraz nie powinno być już żadnych problemów z dostępnością pliku.

Enjoy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości