Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

['Planescape', StoryTelling] Sztuka poznania - komentarze

pt wrz 07, 2012 9:13 pm

Dałem nowy post. Wiem że wnosi mało jeżeli chodzi o treść, ale przy następnym postaram się bardziej, już teraz się nieco lepiej czuję więc postaram się odpisywać nieco bardziej regularnie i bardziej treściwie

thannis, założyłem że Saira będzie chciała zostać ale nie widzę problemu żeby ruszyła z nami albo żebyś prowadziła inną postać podczas naszej krótkiej wizyty na Torilu

Jeszcze raz przepraszam że tak długo mi zajęło. Raz że choroba i rozjazdy a dwa że Mistrzowanie wymaga ode mnie więcej weny niż odpisywanie w sesjach i nie do końca sobie z tym jeszcze radzę ale jak to mawiają chętnie jeszcze popróbuje :wink:
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

['Planescape', StoryTelling] Sztuka poznania - komentarze

wt wrz 18, 2012 6:16 pm

Wreszcie zebrałęm się w sobie i dałem posta. Trochę to trwało, ale wiecie jak jest...

Geniusza nie wolno popędzać.;)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

['Planescape', StoryTelling] Sztuka poznania - komentarze

pt wrz 28, 2012 3:32 pm

Nic tylko po tobie powtórzyć Jaśminie :wink: a tak na poważnie to postaram się częściej odpisywać w tej sesji cóż walka z Służbą Zdrowia wyczerpuję :P
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

['Planescape', StoryTelling] Sztuka poznania - komentarze

wt paź 30, 2012 5:46 pm

Od ostatniego wpisu minął miesiąc. Zamykamy sesję?

(Tak, thannis, teraz twoja kolej).:)
 
Awatar użytkownika
thannis
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1599
Rejestracja: wt maja 01, 2007 7:17 pm

['Planescape', StoryTelling] Sztuka poznania - komentarze

wt paź 30, 2012 6:27 pm

dziś właśnie myślałam co z tą sesją i powiem tak - nie mam czasu. Po prostu nie mam czasu... Przepraszam.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

['Planescape', StoryTelling] Sztuka poznania - komentarze

wt paź 30, 2012 10:15 pm

OK ja z kolej nie odpisywałem bo się wszystko trochę za bardzo zagmatwało :razz:

Jaśmin jak chcesz to mam kilka pomysłów jak to rozwiązać, nie jestem zbyt dobrym MG i tempo byłoby dość wolne ale na tyle lubię twoją postać że byłbym gotów spróbować jeżeli byłbyś chętny

Zrozumiem jeżeli nie bo nie mogę zagwarantować że pomysł ewentualnie wyjdzie ale próbować zawsze można :wink:

thannis, dziękuję za wspólną grę kilka fajnych dialogów i ciekawych pomysłów :)

Jaśmin jeżeli byłbyś zainteresowany daj znać na GG. Musiałbym założyć nowy temat zrobić przeskok w czasie żeby wszystko poukładać

Tak czy inaczej temat do zamknięcia
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości