Zrodzony z fantastyki

 
3KO
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 24, 2013 11:16 pm

Jak w to się gra? Proszę o POMOC

czw sty 24, 2013 11:22 pm

Witam jestem totalnym newsem w tej gierce a zaciekawiła mnie ta gra gdy ją znalazłem na internecie na YT głównie. I chciałem poznać tajniki gry (zasady) niestety nie udało mi się gdyż nie potrafiłem nigdzie znaleść kogoś kto by mi to wytłumaczył. Byłbym komuś wdzięczny z Forum jakby mi wytłumaczył zasady gry MTG i powiedział ogólnie jak w to się gra. Wiem że jest to podobna gra do Yo-gi-oh! w którą kiedyś grałem. Wiem że tu zasady są ponoć trudne ale chciałbym i jeszcze raz prosiłbym żeby ktoś wytłumaczył mi jak w to się gra przedstawił zasady gry i no jednym słowem pomógł by mi zacząć w to grać. Pozdrawiam i z góry dziękuję bardzo 3KO. :)
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Jak w to się gra? Proszę o POMOC

pt sty 25, 2013 1:28 pm

hmmm... nie da się powiedzieć ogólnie jak się gra. Najlepiej jest poza oczywiście czytaniem, pójść gdzieś, gdzie się gra i po prostu zagrać.
W temacie zasad - na początek wydają się relatywnie proste, jednak w miarę poznawania gry tematu przybywa i to bardzo.

Powiedz skąd jesteś to znajdzie się jakieś miejsce do nauki. Gracze z reguły są chętni do przekazywania wiedzy.
 
3KO
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 24, 2013 11:16 pm

Re: Jak w to się gra? Proszę o POMOC

pt sty 25, 2013 10:55 pm

Specu pisze:
hmmm... nie da się powiedzieć ogólnie jak się gra. Najlepiej jest poza oczywiście czytaniem, pójść gdzieś, gdzie się gra i po prostu zagrać.
W temacie zasad - na początek wydają się relatywnie proste, jednak w miarę poznawania gry tematu przybywa i to bardzo.

Powiedz skąd jesteś to znajdzie się jakieś miejsce do nauki. Gracze z reguły są chętni do przekazywania wiedzy.



Sanok to jest miasto na Podkarpaciu
 
Awatar użytkownika
SceNtriC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 367
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 1:16 pm

Re: Jak w to się gra? Proszę o POMOC

pn sty 28, 2013 9:38 am

Może to nie do końca to, o co Ci chodzi, ale w tym tekście jest też akapit przedstawiający w skompresowanej formie zasady gry. Sam artykuł jest poświęcony bardziej wszystkim rzeczom dookoła MTG (skąd brać karty, jakie są formaty, typy zainteresowań karcianką, ogólne porady i linki), ale jest tam też link do Wikipedii, gdzie również są wytłumaczone pokrótce zasady (w sam raz do ogólnego zapoznania się z czym to się je).

http://karcianki.polter.pl/Magic-the-Ga ... ach-c22238

Może lekka autoreklama, za co przepraszam, ale po to też takie artykuły powstają ;)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn sty 28, 2013 9:39 am przez SceNtriC, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość