Zrodzony z fantastyki

 
firefly
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 236
Rejestracja: śr sie 31, 2011 8:34 pm

Re: Moja paragrafówka

czw kwie 26, 2012 12:29 am

Chciałem zapytać, czy ukaże się ten drugi projekt, o którym mówiłeś? Bo ten bardzo mi się spodobał :)
 
Gedeon

Moja paragrafówka

pn cze 04, 2012 11:42 pm

Wybacz, że dopiero teraz odpowiadam, ale właśnie zauważyłem, że napisałeś.
Otóż mam rozbabrane ponad 100 stron/paragrafów, finalnie ma być 200... Ale aktualnie prace zawieszone. Po 1. dlatego, że sesja się zbliża i inne rzeczy do roboty też są. Po 2. w wolnym czasie jak już siadam do ,,pracy twórczej" to się skupiam na książce.
Ale kiedy będę miał więcej czasu, planuję pociągnąć nową paragrafówkę dalej. Ma dużo więcej paragrafów, ale chyba nie będzie lepsza od pierwszej (słabsza historia moim zdaniem).
 
Awatar użytkownika
andre94nt
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 114
Rejestracja: pt cze 05, 2009 1:44 pm

Moja paragrafówka

śr lis 28, 2012 11:24 pm

Zagrałem, posprawdzałem wszystkie alternatywne zakończenia i bardzo fajnie ułożone, niekiedy powinna być jedna możliwość więcej, ale nie będę już taki krytyk :P Oceniam na bdb.
 
Gedeon

Moja paragrafówka

śr sty 30, 2013 2:40 pm

Oj, sorry, że dopiero odpisuję.
Dzięki za opinię. Faktycznie, trochę mało wyborów. W nowej (obiecuję ją od tak dawna, że pewnie już nikt na nią nie czeka...) jest/będzie ich dużo więcej. Tym razem nie jadę w antagonizm światło/ciemność, tylko bardziej "polityczną" (spokojnie, bez odwołań do realnej polityki) intrygę rozgrywającą się pomiędzy kilkoma frakcjami.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości