Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

[Tutorial] Malowanie kratki na ubraniach

czw kwie 18, 2013 9:09 am

Jakiś czas temu obiecałem państwu-draństwu tutorial w którym pokażę jak maluję kratę na ubraniach, w które przyodziewam bohaterów Nieumarłychkompanii do Warheim FS.

Obrazek

Zacząłem od podstaw, czyli nałożenia koloru bazowego, w tym przypadku Liche Purple, ze starej palety GW. Następnie rozjaśniłem ubrania na figurkach dodając Warlock Purple i Red Blood, także ze starej palety. Na koniec pomalowałem całość bardzo cienką warstwą washa Leviatan Purple.

Obrazek

Kratkę malowałem farbą Tenacle Pink, przy czym farba była dość rozrzedzona, a same linie malowałem stawiając obok siebie cieniutkie kreseczki i kropki, tak jak pokazałem to na zdjęciach Gwardzisty poniżej. Na koniec, na przecięciach linii i na wypukłych elementach rzeźby zrobiłem kropki farbą Astrononican Grey.

Obrazek

W fioletowych kocach w kratkach orszak Księżnej Lahmii prezentuje się następująco.

Obrazek

Państwo-draństwo poeksperymentuje sobie na figurkach z różnymi kolorami i wzorami, malowanie takich szlaczków nie jest trudne, a może dać ciekawe efekty.

Zobacz także na BLOGU.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość