Zrodzony z fantastyki

 
Kelevandos
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 29, 2013 1:23 pm

[Poznań] Pokemon TCG - zagrajmy!

pn kwie 29, 2013 1:32 pm

Witajcie!

Jestem Kelevandos i prywatnie jestem recenzentem gier. Niedawno udało mi się spełnić dziecięce marzenie o nabyciu talii Pokemon TCG i pograniu z osobami innymi niż mój brat. Teraz jednak, po powrocie do Poznania, w którym aktualnie mieszkam, znowu brak mi współgraczy. Stąd propozycja!

Pokemony to naprawdę solidna karcianka, która na świecie jest miejscami równie popularna jak Magic. W Polsce brakuje jednak graczy, stwórzmy więc Poznańską Ligę Pokemonów! Proponuję na początek wyposażyć się w Theme Decki i spotkać parę razy, aby odświeżyć zasady i trochę się poznać. Potem pomyślimy o kontakcie z Pokemon.com, wyrobieniu międzynarodowych identyfikatorów i turniejach z nagrodami. Co Wy na to? W tym momencie są nas już dwie osoby tu w Poznaniu (w Polsce aktywnie gra ok. 50 osób, głównie na Śląsku).

Ja ze swojej strony mogę obiecać pomoc w zdobyciu decku (mam znajomy sklep, swój deck nabyłem u nich za 45zł, co jest ceną, moim zdaniem, świetną), tłumaczenie zasad oraz techniczną organizację turniejów.

Kontakt przez forum lub mailowo na [email protected]
Ostatnio zmieniony pn kwie 29, 2013 10:45 pm przez Kelevandos, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Kelevandos
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 29, 2013 1:23 pm

Re: [Poznań] Pokemon TCG - zagrajmy!

sob maja 04, 2013 9:23 am

Mamy już 3 osoby! Przy okazji, mamy na miejscu dwie talie, możemy więc pokazać jak wygląda karcianka, zanim zainteresowany zdecyduje się na kupienie własnego decku!
 
Awatar użytkownika
Squid
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 706
Rejestracja: wt maja 09, 2006 2:22 pm

[Poznań] Pokemon TCG - zagrajmy!

śr maja 08, 2013 3:45 pm

Studiuję w Poznaniu i miałem okazje na ostatnich konwentach pobawić się Pokemonami - głównie Base Setem, kartami, które zbierałem w podstawówce. Było fajnie (gra nie jest zła!) ale jednak nie czuję się takim hardkorem, żeby kupować na nowo karty :).
Ostatnio zmieniony śr maja 08, 2013 3:46 pm przez Squid, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość