Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Raf18
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 126
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 8:01 pm

Władca Pierścieni - poszukiwany

wt maja 21, 2013 8:23 pm

Szukam (i nie umiem znaleźć) Władcy Pierścieni w języku angielskim, w twardej oprawie, z ilustracjami Alana Lee.
Zależy mi na tym by były nowe i najlepiej do kupienia przez internet gdzieś z Polski, albo jeżeli ktoś zna zagraniczny sklep gdzie by to można dostać i może polecić, że nie sprawia kłopotów przy płaceniu/wysyłce to również byłbym wdzięczny.
Na allegro nie znalazłem, w większości znanych mi księgarni internetowych książek w języku angielskim za wiele nie mają, więc pomyślałem, że tutaj znajdę kogoś bardziej doświadczonego w zdobywaniu jakichś konkretnych wydań książek.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)
 
Awatar użytkownika
Mukoki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: wt maja 14, 2013 11:07 pm

Władca Pierścieni - poszukiwany

wt maja 21, 2013 8:32 pm

Nie wiem jak z polskimi księgarniami, ale szukałeś może - najprościej - na Amazonie? Wprawdzie zakupy na Amazonie robiłam tylko będąc w Szkocji (przesyłka błyskawiczna i ceny całkiem przyziemne) i z własnego doświadczenia nie wiem jak to jest z przesyłkami do Polski, ale moi znajomi tam kupowali i chwalili sobie jakość usług :).
 
Awatar użytkownika
Najaa
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 108
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 8:15 pm

Władca Pierścieni - poszukiwany

śr maja 22, 2013 7:28 am

Z kupowaniem na Amazonie z terenu Polski nie ma problemu zarówno z amerykańskiego, jak i brytyjskiego. Przesyłka z Amazon.uk do Polski przy zamówieniu powyżej 25 funtów jest darmowa.
 
Awatar użytkownika
lemon
Tłumacz
Tłumacz
Posty: 1734
Rejestracja: pn mar 22, 2010 12:01 am

Władca Pierścieni - poszukiwany

czw maja 23, 2013 1:34 pm

Pytanie, czy taka edycja jest na amazonie dostępna (anglojęzyczny hardcover z ilustracjami Alana Lee). Ja nie znalazłem. Ale chyba mają taką wersję na bookdepository. To zaufana firma i wysyłają do Polski za darmo. Fakt, swoje i tak kosztuje, ale jak nie to, to chyba zostaje polowanie na ebayu, albo wydanie polskie z Amberu.
 
Awatar użytkownika
Siriel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2022
Rejestracja: śr cze 22, 2005 10:42 am

Re: Władca Pierścieni - poszukiwany

pn maja 27, 2013 8:35 pm

Na ebayu tutaj choć drogo.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości