Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

Minecraft

pn cze 10, 2013 11:46 am

Czy grywa ktoś z forum w minecrafta? Ja od jakiegoś czasu sobie pykam po trochę ale już mi się nieco+ znudziło granie samemu, może ktoś może polecić jakiś przyjemny serwer najlepiej mały, bez miliona graczy na raz, lu jakieś forum mincrafta widziałem kilka ale większość wygląda jakby ktoś założył forum i zostawił je same seobie jeden wielki chaos prawie brak działów i poddziałów i ciężko się odnaleźć z czymkolwiek.
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Minecraft

pn cze 10, 2013 11:52 am

hej ho, jestem strasznym minecraftowcem potem się napisze
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

Minecraft

pn cze 10, 2013 5:17 pm

Super, ja jakoś nie wymiatam za bardzo, ale chętnie pogram z kimś. Córka jeszcze za mała, żeby z nią zagrać na LANie (1 rok, używa myszki jako telefony, zresztą pilota, buta i wszystkiego innego też :P ), a dziewczynie kompletnie nie przypadł do gustu więc jestem sam. Społeczność mincrafta strasznie chaotyczna jest na tyle na ile patrzyłem i ciężko się tam odnaleźć i znaleźć jakiś kumpli do gry. Może za dużo Diablo i Starcrafta, gdzie społeczność jest bardziej zorganizowana i człowiek intuicyjnie wie gdzie szukać.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

Minecraft

pn cze 17, 2013 9:41 pm

Nie no nie wierzę, że na forum jest jedynie jedna jedyna osoba grająca w minecrafta. Gdzieś tych 10 milionów kopi musiało się sprzedać. :P
 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

Re: Minecraft

śr cze 19, 2013 1:38 pm

Nie tylko jedna osoba :) Jakiś czas temu też grałem. Z kumplami założyliśmy nawet własny server i jakoś się tam nawet grało.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

Minecraft

śr paź 23, 2013 2:41 am

Nowy update do Mincrafta 1.7 wychodzi już w ten piątek jest to jednak z najbardziej oczekiwanych aktualizacji tego roku. Dokładną listę zmian można znaleźć na stronie wydawnictwa https://mojang.com/.

Tych, którzy jeszcze się wahają przed zakupem mincrafta gorąco zachęcam, gra ciągle się rozwija i z każą kolejną aktualizacją jest coraz lepiej. Dołączajcie panie i panowie i mam nadzieję z wami zagrać.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości