Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

[DnD 3.5 gestalt Planescape] Quid Est Veritas - Komentarze

sob lut 23, 2013 12:25 pm

Świetnie, w miarę możliwości od poniedziałku wracamy do regularnego tempa postowania co około 2 dni. Pewnie dam większego posta z czymś w stylu fresh startu, żeby nie tracić jeszcze kolejnych tygodni na szukanie się i będziecie mogli zaraz ruszać z akcją, którą tak misternie przygotowywałem ;)
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

[DnD 3.5 gestalt Planescape] Quid Est Veritas - Komentarze

śr mar 06, 2013 5:46 pm

DW zrezygnował z gry, gdyż nie byłby w stanie postować z jakąkolwiek sensowną regularnością.

Kontynuujecie na razie w trójkę. Ale możecie dać znać, jakbyście znali kogoś, kto chciałby dołączyć.
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

[DnD 3.5 gestalt Planescape] Quid Est Veritas - Komentarze

śr mar 27, 2013 10:46 am

Przepraszam za przerwę w odpisywaniu. Z jednej strony niedyspozycyjność jest głównie moja ze względu na chorobę. A z drugiej do sesji chce dołączyć 2 nowych graczy i nie chciałbym wybiegać z akcją poza obecne miejsce nim to się nie stanie.

Po Świętach zatem pewnie dopiero ruszymy z pożądana częstotliwością.
 
Awatar użytkownika
Sanawabicz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 698
Rejestracja: wt paź 14, 2008 10:23 pm

[DnD 3.5 gestalt Planescape] Quid Est Veritas - Komentarze

czw kwie 04, 2013 8:03 pm

Co z sesją? Szkoda było by to kończyć.
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: [DnD 3.5 gestalt Planescape] Quid Est Veritas - Komentar

pt kwie 05, 2013 5:34 pm

Mg choruje.
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

[DnD 3.5 gestalt Planescape] Quid Est Veritas - Komentarze

pt kwie 05, 2013 7:54 pm

Przez weekend zajmę się przesłanymi mi nowymi postaciami i liczę, że antybiotyk wreszcie da trwałe efekty.
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

[DnD 3.5 gestalt Planescape] Quid Est Veritas - Komentarze

czw maja 09, 2013 9:32 am

Przepraszam Was Panowie, ale kolejne przerwy świąteczne i inne z mojej winy nadszarpnęły moje zainteresowanie sesją, mimo że miałem przygotowanych sporo tematów naprzód.

Myślę, że kontynuowanie z takimi przerwami może być problematyczne, ale chciałbym dać Wam się jeszcze wypowiedzieć, czy bylibyście zainteresowani kontynuacją. Wiem z doświadczenia, że jak byśmy ruszyli i zobaczyłbym Wasze zainteresowanie i posty, w które wkładacie wysiłek, to szybko sam również nastawiłbym się na rozwijanie tej sesji.

Na razie wiem tylko, że Sanawabicz na pewno byłby chętny. Pytanie, jak z Waszymi chęciami i zaangażowaniem, Slann i Arvelus?
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: [DnD 3.5 gestalt Planescape] Quid Est Veritas - Komentar

czw maja 09, 2013 12:51 pm

Ja bym grał.
 
Awatar użytkownika
Arvelus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 815
Rejestracja: sob maja 12, 2012 7:50 pm

[DnD 3.5 gestalt Planescape] Quid Est Veritas - Komentarze

ndz maja 12, 2013 5:14 pm

Well... ja bym grał, jeśli jesteś pewny, że chęć Ci wróci/wróciła.
Gdy MG nie ma ochoty to zabawa dosyć dupna : P
Ale poobierałbym jeszcze szkielety z ciała używając uderzeń dźwiękowych =3
Ostatnio zmieniony ndz maja 12, 2013 5:28 pm przez Arvelus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

[DnD 3.5 gestalt Planescape] Quid Est Veritas - Komentarze

wt maja 14, 2013 3:46 pm

Dobra, cieszę się, że jest odzew. Ja mam chęci cały czas. Mam nadzieję, że jak gra się toczyła, to zabawa mimo wszystko nie była dupna ;)

Wracamy do gry po weekendzie 25-26 maja. Więc do tego czasu przypomnijcie sobie ostatnie wydarzenia, mechę Waszych postaci itp.

Jednocześnie sprawdzę czy 2 nowe osoby, które chciały dołączyć do gry dalej mają taki zamiar. A co do obierania ciała z przeciwników promieniami, to jest szansa, że nie będziesz jedynym w tym fachu, jeśli KD jeszcze dołączy ;)

I jeszcze jedna ważna uwaga na koniec. Nie musimy się trzymać bardzo częstego postowania, zwłaszcza jeśli będzie więcej graczy. Ale proszę, żebyście pisali trochę więcej niż 2 linijki. Uwaga jest do Was - Arvelus i Slann. Gdy Sanawabicz został jedynym graczem, który pisał zawsze więcej niż 3 zdania, to prawdę powiedziawszy zmniejszyło to moją chęć do grania. Nie oczekuję, że będziecie prześcigać mnie w liczbie znaków na post, ale trochę więcej życia w opis postaci, działań itd by się przydało. Wiem z innych sesji, że stać Was obydwu na więcej.

Do usłyszenia jak wrócę z wakacji.
 
Awatar użytkownika
Arvelus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 815
Rejestracja: sob maja 12, 2012 7:50 pm

[DnD 3.5 gestalt Planescape] Quid Est Veritas - Komentarze

pn maja 20, 2013 6:12 pm

Gdy Sanawabicz został jedynym graczem, który pisał zawsze więcej niż 3 zdania


Well... ja czuję pewną niechęć do lania wody i nadawania głębi chwilom które nie są głębokie.
Jak pamiętasz to gdy było o czym pisać (np. gdy wylądowaliśmy w tamtym parszywym śnie) to pisałem całkiem długie posty. Natomiast ciężko mi napisać dziesięć zdań podczas dialogu gdy jedyną ważną informacją jest jedno zdanie które postać wypowiada...

Moje krótsze posty biorą się też z tego, że jestem "doc'owcem", a w docach zupełnie nie przeszkadza gdy ktoś napisze na raz jedną czy dwie linijki, bo zaraz pod tymi dwoma kolejni gracze piszą następne.

Podsumowując.
Chcesz dłuższych postów?
To proszę o sytuacje w których dzieje się coś sensownego, co jest godne zareagowania, a podczas dialogów moje posty zawsze będą bardziej krótkie niż długie.
Howk!
Arvelus has spoken.
Ostatnio zmieniony wt maja 21, 2013 5:13 pm przez Arvelus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

[DnD 3.5 gestalt Planescape] Quid Est Veritas - Komentarze

wt cze 18, 2013 12:00 pm

Cześć, niestety wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie będę w stanie kontynuować tej sesji. Zmieniło się dużo u mnie prywatnie i zawodowo (dostałem długoterminowy kontrakt, który będzie ode mnie wymagał sporo podróży) i mój czas na forum będzie mocno zredukowany od lipca/sierpnia. Reaktywacja sesji niestety przestaje być w tym momencie wykonalna, bo jak już to będę być może musiał odpuszczać z innych aktywnych sesji, a nie uruchamiać nowe.

Przepraszam Panowie, i do zobaczenia w innych wątkach.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości