Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Sir_Nik
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 632
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 4:54 pm

Re: Co byś zrobił gdyby?

pt maja 27, 2011 9:54 pm

Źle do tego podchodzicie. Przecież skoro działają zasady D&D to można wnioskować, że gdzieś tam siedzi koleś który ręcznie steruje nie tylko losem świata, ale także każdym npc z osobna. MG się nazywa. Wystarczy go przekonać by był nam przychylny :razz: . Jak to zrobić to już inna sprawa.
 
Awatar użytkownika
Bortasz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 880
Rejestracja: wt paź 10, 2006 4:35 pm

Co byś zrobił gdyby?

pt maja 27, 2011 9:58 pm

Sir nik a co jak to świat podobny do tego z Lord of the Stick? ;> I kontaktu z MG niema żadnego...
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Co byś zrobił gdyby?

pt maja 27, 2011 10:50 pm

Order of the stick
 
Awatar użytkownika
Sir_Nik
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 632
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 4:54 pm

Re: Co byś zrobił gdyby?

sob maja 28, 2011 11:59 am

Bortasz pisze:
I kontaktu z MG niema żadnego...

No cóż. Predyspozycję mam tylko pod jedną klasę - paladyna :razz: . Ale jeśli podejś do tego rozumowo, to zostałbym kapłanem Gonda... Nawet z moją dość ograniczoną wiedzą zmieniłbym świat dość szybko.
 
Awatar użytkownika
Gwjazdor
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1287
Rejestracja: czw sty 25, 2007 10:53 pm

Co byś zrobił gdyby?

sob maja 28, 2011 12:32 pm

Dobra, ja nie mam siły już. Zapłaciłbym jakiemuś druidowi za reinkarnację, zabił się, zmartwychwstał jako goblin i żył dostatnio z okradnia wiosek.
 
Awatar użytkownika
Derechin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 201
Rejestracja: wt gru 23, 2008 9:38 pm

Co byś zrobił gdyby?

sob maja 28, 2011 1:59 pm

Straciłbyś tylko na tym Budowę. Według mnie byłoby zdecydowanie lepiej najpierw zdobyć jakoś szybko (jeśli byłoby to możliwe, żeby przy tym nie zginąć) ten 2 poziom a potem go szybko odrobić. A i nie wiesz, czy nie zostałbyś przez przypadek niedźwieżukiem czy na przykład jaszczuroludziem :D

Ja myślę, że mam 1 poziom barda... Choć na razie sztuczek jeszcze nie potrafię wykonywać, ale wiedzę bardów już próbowałem parokrotnie wykorzystywać, dodam, że z niezłym skutkiem! :razz:
 
Awatar użytkownika
Gwjazdor
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1287
Rejestracja: czw sty 25, 2007 10:53 pm

Co byś zrobił gdyby?

ndz maja 29, 2011 12:25 am

Derechin pisze:
wiedzę bardów już próbowałem parokrotnie wykorzystywać, dodam, że z niezłym skutkiem!

Ja też :) W szkole byłem mistrzem czytania z pustej kartki, ze specjalizacją na prace domowe :stupid:
 
Awatar użytkownika
Szatany
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 583
Rejestracja: ndz kwie 30, 2006 7:58 pm

Re: Co byś zrobił gdyby?

pn maja 30, 2011 10:34 pm

Gdybym trafił do faerunu to bym się mocno zastanawiał kto jest moim graczem.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

Co byś zrobił gdyby?

sob cze 04, 2011 6:41 pm

Ja jakbym trafił to ponieważ w przeciwieństwie do mieszkańców świata znam mechanikę, awansowałbym na wyższy poziom zaczynając od zabijania jakiś szczurów, kotów itp. A potem po prostu bym klepał levele na maksa. Na pewno zostawałbym czarodziejem, i zapanował nad światem jako praworządny zły tyrn, tyle, że ukrywałbym się długo do póki nie nabiłbym tak koło 40 poziomu, żeby mi nikt nie zagrażał :P
 
Awatar użytkownika
Nemo__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1066
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:13 pm

Co byś zrobił gdyby?

ndz lip 24, 2011 4:34 pm

W wariancie optymistycznym, metagamowałbym tak długo, jak trzeba byłoby by wyrwać się z Faerunu i wrócić do domu, motywowany tym że tam ktoś na mnie bardzo czeka :P. I to wszystko na tyle pokornie, by nikogo nie wkurzyć, a w szczególności nie żadne bóstwo któremu mogłoby nie spodobać się tworzenie uranu. Trzy tygodnie zanim w ogóle to miałbym zrobić :P.
Mniej optymistycznie, świadomość jak wszędobylskie i irytujące są zdolności sensoryczne bóstw, nabawiłbym się paranoi.
 
Awatar użytkownika
Teith
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 04, 2007 10:09 pm

Co byś zrobił gdyby?

pn lip 25, 2011 10:27 am

Hmm w tym świecie rozsądnie było by nauczyc się magi i mówiąc mechanicznie poprawić trzy pierwsze atrybuty. Wszak inteligencji tak naprawde ( chyba ze magia na prawde dziala) nie da sie poprawic bo rodzimy sie z takimi predyspozycjami intelektualnymi i mozemy je co najwyzej pogorszyc , czytajac ksiazki itp wzbogacimy sie co najwyzej o wiedze . A np charyzma chyba byla by zmienna bo by rosla gdybysmy znalezli sie wsrod malych brzydali a spadala przy np Drowach . Mysle ze awansowanie w klasach tez okazaloby sie niemozliwe . Biorac za przyklad najprostrzego wojownika ( mysle ze i tak kazdy z fanow rpg stalby sie 1 poziomowym bo mieczem machac by potrafil ) to uczas sie nowych ciosow itp nie wydluzymy sobie zycia w tym swiecie . Kazda walka nie uzalezniona byla by od poprzedniej . To ze zabijemy 20 smokow ( fantazjuje ) i normalnie wg mechaniki poziom bylby wysoki nie oznacza ze na polu bitwy nie zabila by nas przypadkowa strzala . Zastanawia mnie tylko jakby bylo z czarami ... od czego zaleza czary na dzień , czy to wewnetrzna blokada czy czerpiac przyklad z takiego Naruto bylby to limit jak 3 chidori kakashiego ?

Biorąc to pod uwagę chyba zająłbym się zabawa , skoro i tak niezaleznie od wszystkiego moze mnie zabic cokolwiek w tym swiecie to robilbym to co w tym swiecie ; pil, palil, zarywal noce lub spedzal je w tym wypadku z elfkami z ta jednak różnicą ze zamiast komorki zawsze przy sobie mialbym jakies ostrze
 
Awatar użytkownika
Bernkastel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pn lip 18, 2011 9:57 pm

Co byś zrobił gdyby?

pn lip 25, 2011 2:41 pm

Ja bym umarła, i to zapewne szybko, nie ma się co łudzić :P
 
Awatar użytkownika
Nemo__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1066
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:13 pm

Co byś zrobił gdyby?

pn lip 25, 2011 2:49 pm

, zarywal noce lub spedzal je w tym wypadku z elfkami

Elfki są przereklamowane :P nie ma to jak swoja własna, ludzka kobieta :P. Tak, jestem parszywym human supremacist w fantasy :P.

skoro i tak niezaleznie od wszystkiego moze mnie zabic cokolwiek w tym swiecie to robilbym to co w tym swiecie ;

Oj tam, Carpe Exp. :D
 
Yuan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 303
Rejestracja: pt lip 23, 2010 6:50 pm

Re: Co byś zrobił gdyby?

czw sie 11, 2011 10:13 pm

Myślę, że i tak nam wszystkim trafił by się los plebejuszy...

Ja zawsze chciałem być tropicielem! To była moja pierwsza postać w D&D (3e, więc nie był to powergaming...). Zeskakiwanie z drzewa między wrogów i siekanie ich ostrzami trzymanami w obu rękach... to jest to... W tym celu zaszyłbym się w dziczy i zaczął trenować moje umiejętności przetrwania, walki ze zwierzętami i co się tam nawinie. Podejrzewam, że pierwszej nocy zjadłby mnie wilk i na tym skończylaby się moja przygoda z Faerunem...
 
Awatar użytkownika
Ironclad
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: czw sie 11, 2011 10:07 pm

Co byś zrobił gdyby?

czw sie 11, 2011 10:47 pm

Witam,

Szczerze nie potrafiłbym się tam znaleźć, ale skoro Elminster jest obok mnie to bym grzecznie poprosił go o pomoc i wysłał mnie do jakiejś szkoły. A zostałbym Błędnym rycerzem - chaotycznie neutralnym. Czasem burda w knajpie, a czasem parę goblinów bym skopał (gdybym mógł). Nie zmieniałbym Faerunu chyba że na własne życzenie losu. A do domu bym nie wracał - bo po co - tam do Twój gdzie serce Twoje. A gdzie jest moje? ech ... w klatce piersiowej :)
 
Hej...Ty!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: pn mar 04, 2013 7:22 pm

Co byś zrobił gdyby?

pn mar 04, 2013 11:50 pm

Pomyślmy chwile...
Co bym zrobił..?

Pierwsze to bym sobie Kupił miksturke przemiany w Kobolda...
(Zawsze lubiłem tą rase.)
Tak Chciałbym zostać koboldem o imieniu ...ydloboK.
To dobre imie dla kobolda.
Zamieszkałbym na planie luster, wkońcu wykorzystałbym swój bezurzyteczny talent czytania od tyłu!

Zostałbym pewnie kimś w rodzaju wizjonera- Świata pełnego koboldów.
Wyruszyłbym uwolnic świat od dużych ras, aby koboldy mogły życ w spokoju.
Założyłbym swoje małe królestwo, takie na cały świat.

Jeśli mółbym sobie założyć jakąs klase to byłbym kimś w rodzaju Wyzwoliciela, może paladyn.
(wiem mało klimatycznie, ale chodzi mi o wizje)

Ale prawda była by taka że życie skończyłbym jako 25 exp dla pierwszego lepszego już nam znanego Półorka barbarzyńcy zanim zdarzyłbym wypowiedzieć swoje imie...
Ostatnio zmieniony śr mar 06, 2013 2:18 pm przez Hej...Ty!, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Scol
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 2:15 pm

Re: Co byś zrobił gdyby?

wt cze 18, 2013 7:39 pm

Ja zapewne zacząłbym od próby nauki magii, ale z moim zapałem do nauki zapewne dalej niż na 1 poziom bym nie dotarał. Wtedy postanowiłbym wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach z zakresu metaloznawstwa by zostać najlepszym płatnerzem(sądze że technologicznie miałbym sporą przewagę) w krainach. :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości