Zrodzony z fantastyki

 
Unelith Nereth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 28, 2012 9:51 pm

(Kreator postaci) Redblade 3.5 *PL* - download

ndz cze 30, 2013 5:49 pm

Nie wiem czy dobry dział, jak zły to przenieście

Ostatnio podjąłem próbę przetłumaczenia Redblade na język polski, ponieważ jest to bardzo prosty kreator i bardzo się przydaje.

Co prawda nie jest to mistrzowskie tłumaczenie, niektóre nazwy na pewno się różnią od tych w podręcznikach, ale pomyślałem, że komuś się może przydać.

Instrukcja:
1. Pobieramy Redblade - http://downloads.redblade.org/projects/ ... 16-RC1.exe
2. Pobieramy spolszczenie z załącznika i rozpakowujemy do folderu z Redblade

Jeszcze raz ostrzegam, że nie wiem czy wszystko przetłumaczyłem dobrze, jak ktoś znajdzie błędy to niech mnie o tym poinformuje a naprawię je. A i nie przejmujcie się krzaczkami, one są tylko w edytorze a na karcie postaci jest normalnie. Jeśli chodzi o większość menu edytora, charaktery oraz płcie, to nie umiałem tego przetłumaczyć, nie wiedziałem co i gdzie mam wyedytować. Przedmiotów magicznych także nie tłumaczyłem, gdyż i tak łatwo je można stworzyć wybierając "Buy Masterwork/Enchanted version", a jak MG wprowadzi zaawansowane przedmioty, to i tak sobie pewnie stworzy swoje własne.
Załączniki
Redblade35PL.zip
(206.33 KiB) Pobrany 163427 razy
Ostatnio zmieniony ndz cze 30, 2013 5:54 pm przez Unelith Nereth, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości