Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
lemon
Tłumacz
Tłumacz
Posty: 1734
Rejestracja: pn mar 22, 2010 12:01 am

[książki] fantastyczne motywy - bezterminowo

ndz lip 07, 2013 1:21 pm

Pomyślałem, że dobrze byłoby mieć parę obrazków zastępczych (zwłaszcza do promoboxa) do opowiadań, kiedy akurat nic specjalnego nie uda się na czas wykonać. Jakieś typowe motywy, jakie np. umieszcza na górze swojej strony trio magazynów fantastycznych Lightspeed/Fantasy/Nightmare Magazine.

Science fiction: roboty, futurystyczna architektura, kosmos, postapokalipsa, inne planety itp.
Fantasy: wojownik, czarodziej, potwory itp.
Horror czy urban fantasy: jakaś ciemna uliczka, nawiedzony dom na wzgórzu, krew na ścianach, szaleniec z siekierą itp.
Ogólnie to co Wam do głowy przyjdzie - ważne, żeby w miarę jednoznacznie się kojarzyło z tematem.

Technika: dowolna, choć raczej z pominięciem czysto czarno-białych szkiców.
Proporcje: podobnie jak w podanych linkach. Nasze promo ma rozmiar 520x290, więc najlepiej zachować takie proporcje.

Na koniec uwaga - nie chciałbym Wam zabierać czasu specjalnie na to zlecenie, ale pewnie macie parę różnych takich obrazków ma dysku. Mogą być nawet takie, które już gdzieś były wykorzystane. Przejrzałem Wasze galerie, do których podawaliście tu linki, i coś bym może stamtąd wybrał, ale wiele tego nie ma, a większość z Was zaznaczała, że "dawno nieaktualizowane". :)
 
Awatar użytkownika
blublu
Grafik
Grafik
Posty: 38
Rejestracja: pn lip 16, 2012 6:47 pm

[książki] fantastyczne motywy - bezterminowo

pn lip 08, 2013 9:39 am

dobry pomysł.
przejrzę dysk twardy i dam znać. tyle że ja akurat głównie rysuję w czerni i bieli ale może coś się nada. w razie czego jakiś prosty kolor w photoshopie można szybko narzucić.
 
Awatar użytkownika
blublu
Grafik
Grafik
Posty: 38
Rejestracja: pn lip 16, 2012 6:47 pm

Re: [książki] fantastyczne motywy - bezterminowo

pt lip 12, 2013 11:29 pm

ok, żeby nie mnożyć miejsc gdzie wrzucam grafiki obiecuję, że zaktualizuję mojego digarta i tam będzie wszystko wisieć (digart ma limit wrzucania jednego rysunku dziennie więc trochę to potrwa :))
jeśli ktoś uzna, że któryś rysunek na coś mu się przyda niech pisze do mnie wiadomość - wspólnie zastanowimy się jak można ewentualnie dany obrazek wykorzystać / przerobić
http://blublu.digart.pl/digarty/

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości