Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
New_One
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 521
Rejestracja: pn lip 19, 2010 10:31 pm

Witamy na planie

pt sie 02, 2013 7:16 pm

Fantasy, science fiction, horrory, thrillery, kino gangsterskie, kryminalne, wojenne, komiksowe, westerny, ekranizacje gier, głośne hity, seriale... Dział filmowy Poltergeista zawsze dawał autorom pole do popisu jeżeli chodzi o wybór materiału do opisania na naszych łamach. Ba! Zdarzały się nawet teksty o filmach reprezentujących gatunki odbiegające bardziej lub mniej od naszego profilu. Najważniejsze było zawsze to, aby autor miał w sobie entuzjazm i jakąś iskierkę do pisania.

Pomimo zmian w serwisie (obejmujących nie tylko wygląd, ale i jego funkcjonalność), powyższa zasada pozostaje nietknięta i warto to podkreślić. Zapraszamy do współtworzenia treści działu filmowego wszystkich tych, którzy czują wenę i mają ochotę podzielić się ze światem swoją opinią, pomysłami, wizją kina... Najkrócej rzecz ujmując: piszcie, jeśli tylko macie jakiś ciekawy pomysł! Czekamy na wasze newsy, recenzje, artykuły publicystyczne, noty do bazy danych i wpisy blogowe.

Pisząc w liczbie mnogiej mam na myśli zarówno administrację serwisu, jak i dawną ekipę redakcyjną działu, która zapewne z ciekawością zaobserwuje aktywności nowych (ale i starszych, choć dotąd "milczących") użytkowników. Osobiście mogę też zapewnić, że jako osoba odpowiedzialna za koordynację pracy działu, w razie potrzeby chętnie posłużę Wam radą i wsparciem. Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości, sugestie, zawsze możecie do mnie napisać.

Także zapraszam do współpracy i życzę wszystkim wielu przyjemnych chwil na (Bardzo Nowym) Polterze!

Pozdrawiam serdecznie,

Kamil 'New_One' Jędrasiak
Szef działu FILM
POLTERGEIST (film.polter.pl)
[email protected]
Ostatnio zmieniony czw kwie 24, 2014 1:18 pm przez Draker, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość