Zrodzony z fantastyki

 
Yngvarson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pn gru 08, 2008 2:19 pm

[tv] V

wt lis 24, 2009 11:58 am

Witam,

Dla wszystkich ciekawych konfrontacji z istotami pozaziemskimi przedstawiam serial "V".

Trailer na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=LQoSCEMzJYE

Jak narazie zapowiada sie ciekawie.

Milego ogladania.
 
Craven

[tv] V

wt lis 24, 2009 2:05 pm

Straszna kupa. Odradzam.
 
Awatar użytkownika
balwanek swiateczny
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 pm

Re: [tv] V

wt lis 24, 2009 5:29 pm

W sumie nie wiadomo czy w ogóle będzie kontynuacja tego serialu. Mają uciąć po kolejnym odcinku. Coś mi się widzi, ze jakiś bałwan się w to wmieszał. :mrgreen: Chyba faktycznie w okresie przedświątecznym lepiej zająć się czymś innym niż oglądanie jaszczurek w ludzkiej skórze.
Bałwana se ulepcie ooo, :stupid:
 
Awatar użytkownika
azef
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 200
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 5:17 pm

[tv] V

pt lis 27, 2009 7:36 pm

Kurczę czekałem z nadzieją na ten serial i ... nie było warto. Przy całym zapasie dobrej woli i pozytywnym podejściu po prostu mnie zawiódł. Nakręcony bez jaj i co widać bez konkretnego pomysłu na zawiązanie akcji. I oczywiście super kuul mega wypasiony zbuntowany przeciwko matce nastolatek z rozbitej rodziny.Sztampowe aż do bólu :evil: powiem więcej, po prostu durne. Naprawdę serialowa porażka roku. Zdaję się, że kolejne próby dorównania Zagubionym, są raczej zabójcze dla tych, którzy tego próbują.
I jeszcze ciekawostka: nic dziwnego, że serial jest słaby, skoro zajęli się nim goście od 4400. Pustki po BSG nie zapełnią marne namiastki.
Ostatnio zmieniony pt lis 27, 2009 7:37 pm przez azef, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Craven

[tv] V

pt lis 27, 2009 7:40 pm

Nastolatek i jego matka to chyba dwa najgorsze elementy w pierwszym odcinku.
 
Yngvarson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pn gru 08, 2008 2:19 pm

[tv] V

śr gru 02, 2009 1:18 pm

Ugh,

Ale serial zjechaliscie...

Fakt, ze nastolatek to spora ujma, ale uwazam, ze az tak bardzo to nie przeszkadza.

Tak czy inaczej mi sie narazie podoba w przeciwienstwie do niektorych seriali obecnie na rynku.

Pzd
 
Awatar użytkownika
azef
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 200
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 5:17 pm

[tv] V

pt gru 04, 2009 7:13 pm

Oj, od razu zjechaliśmy. Po prostu ten serial nie ma jaj, tego czegoś co sprawiałoby, że widz czeka na następny odcinek. Pomysł i główna konstrukcja fabularna jest, ale brak jakiejś ogólnej wizji w wykonaniu. Nie wiem jak było w starszym serialu z lat osiemdziesiątych, ale ten obecny jest wybitnie nijaki.
Obejrzałem właśnie czwarty odcinek z cliffhangerem na końcu, i mogę powiedzieć, że pewnie doczekamy się kontynuacji na wiosnę. Z pewnością nie dostanie jednak szansy na drugi sezon.
Jeżeli chodzi o aktorstwo to nikt specjalnie się nie wyróżnia, a raczej każdy graj na odwal.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[tv] V

śr cze 22, 2011 12:08 am

Ja obejrzałem od początku do końca i bardzo mi się podobał. "V" to dla mnie doskonała krytyka na społeczeństwo ogłupione przez Mass media i polityków na podobnej zasadzie jak pierwowzór z lat 80 przestrzegał przed totalitarnymi rządami prawicy. Ja V odebrałem jako ostrzeżenie przed zachwytem nad kukiełkami w typie Tuska czy Obamy. Nastolatek był głupi z założenia żeby uosobić młode pokolenie które dało się oszukać i wykorzystać

Zasmuciło mnie tylko absolutnie pozbawione nadziej zakończenie choć z drugiej strony gdyby postąpili inaczej nie zapamiętał bym tego serialu tak mocno. Ze swojej strony naprawdę radzę przebrnąć przez pierwsze 4 odcinki potem się rozkręca
 
monika33
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 24, 2011 3:34 pm

Re: [tv] V

pt cze 24, 2011 3:40 pm

Ktoś mi to podrzucił na komputer - nie powiem dało się obejrzeć, ale po tej opinii faktycznie to teraz dostrzegam że nie było tam charakteru.
 
klarys
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob sie 10, 2013 4:13 pm

Re: [tv] V

sob sie 10, 2013 4:31 pm

dokladnie też to przejrzałem i to bardzo szczegółowo... napewno brakuje tam charakteru, to główna wada

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość