Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
GoldenDragon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1298
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 11:01 pm

Świat planszówek na Polterze

pn lip 08, 2013 11:04 pm

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Nazywam się Artur Jaskólski i jestem szefem działu gier planszowych serwisu Poltergeist. Nowoczesnymi planszówkami interesuję się od 2008 roku, a moja pasja (mnóstwo pudełek) obecnie zajmuje sporą część mego mieszkania. Zapraszam wszystkich do wspólnego popularyzowania naszego hobby poprzez pisanie wszelkiej maści tekstów na tematy planszówkowe. Oby czas spędzony z Polterem był dla Was tak świetną zabawą jak jest dla mnie :)
Ostatnio zmieniony pn lip 08, 2013 11:05 pm przez GoldenDragon, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
BeeRee
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: ndz lip 01, 2012 1:41 pm

Świat planszówek na Polterze

ndz wrz 08, 2013 8:17 pm

Witam
Nazywam się Paweł Spryszyński i w planszówki gram od zawsze, jestem planszoholikiem, choć stosunkowo niedawno zacząłem się interesować tym tematem. Pierwszą grą planszową, w jakiej się zakochałem było Carcassonne, a potem było już z górki. Najbardziej lubię gry ze sporą dawką losowości i planowania, gry raczej familijne. Preferuję także gry które chodzą dobrze na dwie osoby. Nie lubię natomiast twardych euro i gier "od trzech graczy".

Przed "Nowym Polterem” byłem aktywnym redaktorem, a teraz jestem aktywnym userem działu planszówek. Moim zadaniem tutaj zawsze było zdobywanie informacji, pisanie newsów i artykułów na temat gier planszowych, do czego i wszystkich was zapraszam.

Enjoy New Polter!
 
Awatar użytkownika
PowerMilk
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 561
Rejestracja: sob lip 21, 2012 8:32 am

Świat planszówek na Polterze

ndz wrz 08, 2013 9:22 pm

Cześć. A ja jestem Rafał "PowerMilk" Kociniewski. W planszówki bawię się kilka lat, najpierw jakieś imprezówki, potem nieco cięższe eurówki (których już nie mogę znieść). Odkąd na jakiejś nocce gier planszowych poznałem BeeRee wiedziałem, że moje życie nie będzie takie same. Lubię chipsy.

Przed BNP bawiłem się w redaktora, w międzyczasie skrobiąc swojego bloga. Teraz nawiązałem z paroma wydawnictwami współpracę i skupiam się na blogu. Ale jak coś będzie, co chciałbym zagrać, a nie dostanę od wydawnictwa z chęcią chapnę :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość