Zrodzony z fantastyki

 
Gooz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 95
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 2:33 pm

Turniej dla początkujących FABER I FABER 26.10 PIĄTEK !

sob paź 20, 2012 9:35 pm

Serdecznie zapraszam wszystkich na turniej dla początkujących graczy który odbędzie się w księgarni Faber i Faber w przyszły piątek. Turniej constructed (z własnymi taliami) z dość jasnymi zasadami :

Cena : 15zł - w cenie każdy gracz otrzymuje boostera najnowszego dodatku do wyboru oraz kartę promo (PRE, RE, FNM bądź inne).

Na miejscu na 100% Będzie 4 graczy na start turnieju co znaczy że turniej się odbędzie na pewno. Jest to reaktywacja więc nie spodziewamy się ogromnej ilości graczy na start co nie zmienia faktu że muszę napisać że mamy salę która mieści maksymalnie 18osób.

Dodatkowo na turnieju do pożyczenia będzie około 20(!) talii, co znaczy tyle że można przyjść bez swojej talii i dostać ją na miejscu. Oczywiście dostanie ją każdy kto poprosi, zachęcam także tych graczy którzy są już znudzeni swoimi konstrukcjami - tutaj jest szansa zagrać nowymi taliami! Wszystkie talie są stworzone przeze mnie, nie są to talie typu preconstructed czy event decki. Każdy deck budowałem samodzielnie, rozegrałem nim minimum 20-30 gier i dopracowałem go w miarę możliwości. Nie są to więc talie z przypadku.

Na miejscu bez problemu można nauczyć się zasad, wszystko rozgrywa się w przyjemnej atmosferze i choć jest to turniej to pomoc podczas grania będzie oferowana dla każdej ze stron pojedynku.

Konkretny:

26.10.2012 Piątek

Księgarnia Faber i Faber przy ulicy puławskiej 11 - dojazd metrem, autobusami i tramwajami (od razu mówię że moja wiedza może być przeterminowana bo już dawno nie poruszałem się komunikacją miejską ale właśnie tak zawsze było).

Start turnieju 15.30

Wejście : 15zł - w cenie booster najnowszego dodatku do ręki przed turniejem

Nagrody : W zależności od frekwencji, mamy mnóstwo nagród do rozdania (karty promo, gry, dodatki do magica) które na pewno znajdą nowych właścicieli w cyklu naszych eventów

Kontakt :

gg : 811 67 48
telefon 501 369 865 (Gooz)
22 849 12 65 (do księgarni)

[email protected]

Tutaj w temacie

W razie pytań proszę pytać! Do zobaczenia
 
Gooz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 95
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 2:33 pm

Turniej dla początkujących FABER I FABER 26.10 PIĄTEK !

wt wrz 10, 2013 4:55 pm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości