Zrodzony z fantastyki

 
Xax
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: wt lut 01, 2011 6:30 pm

[CAS] Green

pt wrz 27, 2013 12:54 pm

Chciałbym prosić o pomoc w ulepszeniu mojej zielonej talii. To co ja skleciłem wygląda tak:

22x Forest

2x Giant Adephage
2x Engulfing Slagwurm
1x Moldgraf Monstrosity
1x Liege of the Tangle
2x Deadly Recluse
3x Ezuri's Archers
2x Leatherback Baloth
2x Garruk's Packleader
2x Bellowing Tanglewurm
4x Garruk's Companion
2x Cudgel Troll
2x Wolfir Avenger
2x Llanowar Elves
1x Joraga Treespeaker
1x Sylvan Ranger

4x Revenge of the Hunted
2x Lead the Stampede
1x Cultivate
2x Into the Wilds

Jeśli chodzi o manabase to IMO jest on idealny. Bardzo rzadko miałem problemy z maną. Jeśli chodzi o koszta manowe stworów i innych kart, to również jest raczej ok, nawet w late game przeważnie mam z czego wybierać, co wrzucić na pole itp. Ale myślę, że może coś dałoby się tu zmienić. Może ktoś by coś doradził, w końcu talia zawsze może być lepsza. Może ma jakieś słabe punkty, których nie zauważyłem czy coś. Jeśli padną jakieś propozycję to dobrze by było, gdyby padła też propozycja za co daną kartę wymienić. I karty raczej niezbyt drogie, chyba ze coś naprawdę wartego do wrzucenia.

Dodatkowo miałbym pytanko ile by mnie kosztowało importowanie tej talii na T2, jak dużo kart musiałbym wymienić i czy dalej będę mógł grać w ten sposób.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

[CAS] Green

pt wrz 27, 2013 10:50 pm

Manabase jest słaby. Potrzebujesz fetchy oraz elementów rampy, żeby po pierwsze - szybko wprowadzać dodatkowe landy do gry, dwa niwelować w sposób maksymalny ilośc landów w talii. mając 6-7 landów na stole, jesteś w stanie zagrywać praktycznie wszystko. Element rampy dodatkowo przyspiesza talię, a w mid range każdy dobrany land to słabość.
 
Xax
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: wt lut 01, 2011 6:30 pm

[CAS] Green

sob wrz 28, 2013 10:34 pm

Od landów późniejszych mam Into the Wilds, aczkolwiek są tylko 2.
Natomiast reszty Twojej wypowiedzi nie bardzo rozumiem. Mógłbyś rozwinąć te fetchy i rampy, o co z tym chodzi?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość