Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 8:21 pm

To juz jest Stara wedlug kategorii wiekowych elfow. Nie wiem czy nasza matka jest tak stara bo drowy maja duzo ktorsza srednia zycia z uwagi ma morderstwa itp. Moja postac bedaca ajmlodsza corka ma 45 lat.
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 8:31 pm

Ja mam niespodziewany natłok zdarzeń, postać trafiła by dziś w nocy :(
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 8:39 pm

Kurde, zapomniałem o tym. To zmniejszę wiek o 100, załapie się przed middle age.

EDIT: Zmniejszyłem do 174, przed middle age.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 29, 2013 8:40 pm przez Corrick, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 8:43 pm

No przynajmniej ci minusy nie wskocza :)

PS: Kim grasz? Odemnie twarz druzyny beguilder
Ostatnio zmieniony ndz wrz 29, 2013 8:45 pm przez Feniks, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 8:58 pm

Odemnie charyzmatyczny i wygadany spellthief. Gdyby był kobietą, pewnie byłby więcej wart ;)
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 9:04 pm

Spoko. Bedziemy silni od strony spolecznej przynajmniej z nas publicznie posmiewiska nie zrobia :p Mam nadzieje ze ktos robi jakiegos tanka lub ma niewolnikow od tego bo na razie wychodza postacie wsparcia nieezle a brak kogos do wspierania :p
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 9:09 pm

Spoko, chyba przysługują nam jacyś niewolnicy, nie? :D
Bo moja postać ma tyle wspólnego z walką, co balet z sarmonellą.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 9:15 pm

Chyba trzeba samemu kupic CR x CR x 100 za niewolnika sie placi. Taki np trol to 2500 gp nie tak drogo, choc mi zabraklo kasy jak zawsze na wszystko. Zrobimy szybki wypad na powiezszchnie I pozbieramy jakis :p
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 9:19 pm

Mamy do dyspozycji domowych, jak sądzę. Jeśli jest kobieta w drużynie, to chyba można ich będzie wypożyczać? :D
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 9:35 pm

Corrick pisze:
Bo moja postać ma tyle wspólnego z walką, co balet z sarmonellą.
To bardzo niedobrze. Pamiętajcie, że drowy są chaotyczne i morderstwa w rodzinie to codzienność. Nie liczyłbym na to, że ktoś uratuje Twojej postaci tyłek jak się będzie palić.
 
Awatar użytkownika
Amon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 554
Rejestracja: śr sie 25, 2004 9:19 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 9:49 pm

Jak juz niektorzy mogli zauwazyc, wypelniam nieco historie waszych postaci, jak na chwile obecna dwie sa gotowe, trzeci gracz jeszcze cos poprawia. Jeszcze bede musial wam pozysylac co o sobie wiecie.
Mozna zaczac z tym co jest jutro albo nawet dzisiaj, znajac zycie po pierwszym poscie kazda postac zada milion pytan npcom na temat pogody w miescie itp, wiec jak strone pozniej ktos doloczy to nic sie nie stanie :)
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 10:07 pm

Ja bym chętnie zaczął dzisiaj. PS: Uzupełniłem ekwipunek.

To bardzo niedobrze. Pamiętajcie, że drowy są chaotyczne i morderstwa w rodzinie to codzienność. Nie liczyłbym na to, że ktoś uratuje Twojej postaci tyłek jak się będzie palić.


No chyba, że uzna, że jego życie jest bardziej opłacalne :) Ja nie znam się na walce ale moja postać jest na tyle przydatna, a jednocześnie niegroźna dla reszty, że myślę, że mogę liczyć, że ktoś dojdzie do wniosku, że bardziej przydam się żywy niż martwy. Rzecz jasna jak na Drowa przystało nie ufam nikomu, a własnej rodzinie najmniej :P Do tego myślę, że moja postać na tyle dobrze kombinuje, że znajdzie sobie jakieś wsparcie. Co wcale nie znaczy, że sam będę stał z mieczem i się bronił jeżeli mogę do tego wykorzystać innych :P
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

ndz wrz 29, 2013 11:14 pm

Feniks pisze:
No chyba, że uzna, że jego życie jest bardziej opłacalne :)
Przypominam, że to najstarszy syn ;)
 
Awatar użytkownika
Amon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 554
Rejestracja: śr sie 25, 2004 9:19 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

pn wrz 30, 2013 12:03 am

Dobra, sie zaczelo. kto ma robic/poprawiac postac, niech poprawia/robi

miejsc jest jeszcze cztery, watpie by zabraklo.
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

pn paź 07, 2013 11:58 am

Jak wygląda sytuacja, Amon? Chyba nie tylko z mojej strony poszła ostra zamułka ;) Nie miałem kompletnie czasu myśleć o sesjach, ledwo na tej mojej jedynej udało się coś sklecić.

Mam wielki problem z pomysłem na postać ;P wszystkie klimatyczne rozwiązania wydają mi się słabe, a jakieś solidne mi się nie podobują :P Myślę generalnie o tankerze, chętnie pograłbym drowim półczartem z levelami w dragon shamanie albo warblade/swashbuckler (z wysokim dex i int półczarta byłby fajny miks do dmg) ale kurde różnica poziomów mnie zje, z drugiej strony myślałem o duskbladzie którego podpakowałbym poziomami dragon discipla :P i chyba nadawałby się na frontową puszkę? Fajnie jakby ktoś kompetentny ocenił, jak bardzo słabo wypada duskblade5/dragon disciple10 na tle innych tankerów :P Wrzuciłbym tam ewentualnie jeden poziom barbarzyńcy, coby już tą siłę na maksa wypakować (albo nie, bo dla drow barb i dusk to byłaby kara do expa - chyba że da się to jakoś ominąć? :>)
 
Awatar użytkownika
Amon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 554
Rejestracja: śr sie 25, 2004 9:19 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

pn paź 07, 2013 8:45 pm

To nie WoW, postacie nie muszą być jakieś przepakowane, jesli chcesz cos klimatycznego to po prostu to weź.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

wt paź 08, 2013 8:43 am

Jeśli,mialbym doradzać, to brałbym fluff nad stuff na Twoim miejscu, o ile nie planujesz tanka ;)
Bycie na świeczniku w walce z niesamowicie klimatyczną łamagą to rola nie do pozazdroszczenia :)
Weź Warblade 5/prc1 i będzie naprawdę spoko. Przynajmniej porównując do mojej postaci.
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

wt paź 08, 2013 7:46 pm

Fluff and stuff? Co to? :P No właśnie planuję tanka, chętnie takiego klasycznego, półdrow półsmok czarny by mi bardzo odpowiadał :) boję się tylko że nie dotrzyma tempa. Ale za namową Amona już się nim zajmuję ;)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[dnd FR] Matczyna wola.

wt paź 08, 2013 9:27 pm

Fluff - smaczki, w tym wypadku aspekt fabularny.
Stuff - sprzęt, w tym wypadku mechanika.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości