Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
amenarhi
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 68
Rejestracja: pn paź 22, 2012 11:04 am

[SZCZECIN] Przytulę do serducha graczy/graczki; WFRP I. ed.

pn sty 07, 2013 6:18 pm

Witam!

Jestem Mistrzem ze sporym bagażem doświadczenia, mam stałą ekipę graczy (3-4 chłopa w wieku 16-27) i stałe sobotnie spotkania (co tydzień, około 8-9 godzin). Nie szukam nikogo na gwałtu-rety, lecz wychodzę z inicjatywą do tych, którzy mają chęć pograć w Warhammera stacjonarnie - na chwilę lub na dłużej. Nie stawiam specjalnych ograniczeń wiekowych, płci ani ilości doświadczenia; mało tego, z radością przygarnę nowicjuszy erpegowych.

Jedyne, czego całą ekipą wymagamy od samego początku, to:
- konieczność zaakceptowania naszego stylu grania i prowadzenia (oraz naszego poczucia humoru, co może być troszkę trudniejsze:)),
- solidność i wywiązywanie się z terminów (chociaż nikogo nie zjadamy, jak mu coś wypadnie).

Wszystkich chętnych do krótko-/średnio-/długoterminowej zabawy zapraszam do kontaktu na priv bądź @.

:)
 
mardinus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 14, 2013 11:04 pm

Re: [SZCZECIN] Przytulę do serducha graczy/graczki; WFRP I.

pn paź 14, 2013 11:12 pm

Witam.
A w jakiej dzielnicy prowadzisz?

Czytalem podrecznik WFRP 2 edycji - to pewnie nie bedzie mialo znaczenia?
 
Awatar użytkownika
amenarhi
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 68
Rejestracja: pn paź 22, 2012 11:04 am

Re: [SZCZECIN] Przytulę do serducha graczy/graczki; WFRP I.

wt paź 15, 2013 7:08 pm

Naprzeciwko Galaxy:P Szczerze powiedziawszy, moje doświadczenia wskazują, że wolę ludzi z zerowym pojęciem na temat Warhammera, łatwiej się zgrać:) Ale nie widzę przeszkód, by się spotkać, pogadać i ustalić wspólny termin na sesję. :) Odezwę się jeszcze organizacyjnie, tylko proszę o kontakt mailowy, bo tu coś mam kłopoty z PW.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości