Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
revans
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 19, 2013 5:35 pm

Poszukiwania - ,,rożdżka" guślarza

pn lip 08, 2013 12:13 pm

Hej mam małe pytanie. Od niedawna jestem na polterze, i jakiś czas temu znalazłem artykuł (lub inną publikację) w której była opisana ,,procedura" stworzenia różdżki (czyli jakiegoś przedmiotu w którym był zamknięty dobry lub zły duch,który w zależności od charakteru miał pomagać guślarzowi, a przez jego różny charakter wiadomo jak to było). I tutaj mam właściwe pytanie, czy ktoś pamięta gdzie był ten artykuł? Przeszukałem już poltera ale niestety nie umiem go znaleźć, proszę o pomoc.


Pozdrawiam
Revans
 
Awatar użytkownika
Albreht Meyer
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: czw lut 18, 2010 11:02 am

Re: Poszukiwania - ,,rożdżka" guślarza

śr lip 10, 2013 2:37 pm

Wydaje mi się, że może chodzić o "Manikins - Witch and Warlock Familiars". To chyba jedyny w miarę odpowiadający tematycznie fanowski dodatek jaki znam. Osobiście uważam, że trzeba by trochę jeszcze doszlifować kilka zasad ale i tak jest nieźle. Jeśli to ni o to chodziło to poszukaj może czegoś o duchach opiekuńczych dla druidów z 1ed i opracuj własne zasady.

Ogólnie tworzenie magicznych przedmiotów tudzież zamykanie duchów w tychże przez postaci guślarzy/czarowników w 2ed jest bardzo mało prawdopodobne.
 
Awatar użytkownika
revans
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 19, 2013 5:35 pm

Poszukiwania - ,,rożdżka" guślarza

śr lip 10, 2013 3:54 pm

Dzięki napisałem mały artykuł na temat magii i jako dodatkową możliwość podałem stworzenie tego typu ,,różdżki" bo mi się coś z guślarzami kojarzyło, ale teraz nie wiem czy z tego nie zrezygnuje.
Po prostu nie pamiętałem gdzie na to trafiłem.
Dzięki wielkie myślę że temat do zamknięcia, jeśli ktoś by jeszcze miał jakiś pomysł niech pisze na pw.
 
Awatar użytkownika
revans
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 19, 2013 5:35 pm

Poszukiwania - ,,rożdżka" guślarza

czw paź 24, 2013 2:37 pm

Znalazłem ten nieszczęsny artykuł był na innym forum (dokładniej) na elixirze (czy jakoś tak).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości