Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Marecki_17
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 5:55 pm

Zakupy

pt paź 04, 2013 8:28 pm

Witam, widziałem dość dużo Polskich sklepów z mtg, ale zawsze albo czegoś nie ma albo ceny są za wysokie. Pomyślałem więc że może poszukam za granicą, i tutaj moje pytanie, zna ktoś może jakieś sklepy zagraniczne, czy w ogóle taki zakup jest opłacalny, próbował ktoś ?
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Zakupy

sob paź 05, 2013 3:03 pm

sklepów zagranicznych jest dość sporo, ceny mogą kusić, ale trzeba brać pod uwagę jeden aspekt. Jeśli nie robisz dużych zakupów (średnio pow. 150$) to niestety trzeba doliczać koszta transportu. W zależności od opcji jest to od 5$ do nawet 20$ (ubezpieczenie, przesyłka monitorowana itp).
Polskie sklepy mtg to dość miałki temat. Odkąd Siano zamknął interes, pozostaje tylko Gooz.
Ludzi typu Lubster Ci odradzam, gdyż wydaje mi się, że dawno oni nie aktualizowali cen (Mastikora gdzieś od 3 lat kosztuje 8-10zł max, a Elvish championa można mieć z 8Ed za 5zł a nie 30 :) )
 
Awatar użytkownika
Marecki_17
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 5:55 pm

Zakupy

ndz paź 27, 2013 4:03 pm

Dzięki, kusi mnie tcg, szczególnie użytkownik Gamer Apocalypse, próbował ktoś go, albo tą stronkę ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości