Zrodzony z fantastyki

 
Drake Cannibal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 07, 2013 12:41 pm

Fantastyka po Wielkiej Wojnie

czw lis 07, 2013 12:50 pm

Witam,

napisałem książkę i teraz udostępniam ją za darmo w formie PDF. Akcja toczy się po zakończeniu I wojny światowej. Poniżej przedstawiam opis, który mam nadzieję Was zaciekawi ;)

"Karol" jest powieścią z szeroko rozumianego gatunku fantasy, rozgrywającą się w pierwszej połowie XX wieku. Tytułowy bohater jest jednym z przedstawicieli rasy nadnaturalnych. Poznajemy Karola, jako chłopca pochodzącego z bogatej rodziny, gdzie padał ofiarą agresji swojego ojca i dalej towarzyszymy mu w dorosłym życiu, gdzie pokazuje się jako osoba zarozumiała, egoistyczna i bardzo często nie szanująca innych ludzi. W miarę rozwoju akcji, Karol lepiej zapoznaje się ze swoją nadnaturalną stroną i rolą w świecie istot nadnaturalnych, w między czasie w świecie ludzkim zdobywając pieniądze. Pomimo iż stać go na wystawne przyjęcia, alkohol i prostytutki, nie jest w pełni szczęśliwy. Ze względu na swój mocny charakter, a także i język, nie polecam tej książki wrażliwszym osobom.


Jeżeli jesteście zainteresowani przeczytaniem całości napiszcie do mnie e-mail: [email protected] Ew. też możecie przeczytać prolog i 1 rozdział na moim blogu i potem zdecydować, czy chcecie czytać resztę. http://puke-everything.blogspot.com/

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości