Zrodzony z fantastyki

 
Hej...Ty!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: pn mar 04, 2013 7:22 pm

Szukam Klasy i rasy.. ewentualnie optymalizacji.

pn gru 23, 2013 2:15 pm

Dla szukajacych swojego Ja w świecie dnd...

Osobiści mam problem. Dlatego założyłem ten wątek/temat:
-Szukam klasy i rasy coś na wzór Changlelinga z "World of darkness" tylko w świecie dnd 3.5.

Dla wyjaśnienia tematu: postać porwana przez wróżki o wielkiej sile do swojej krainy i zastały tam przemienione w istoty z baśni...
lub:
Jak w bajkach słowińskich gnomy i podmieńcy, jak się nie mylę w "Sierotce Marysi" lub np. "Labiryncie fauna" takie coś jest chyba.

Starałem sie coś wykombinować z druidem i Fey Herritage ale to troszke za mało. Może jest jakaś klasa lub rasa istot Baśniowych dla BG.

Nie chce odpowiedzi typu nie da się czy po co ci to skoro masz barbarzyńce który i tak jest silniejszy od tej wróżki...
Podchodzę do gry klimatycznie, a nie mechanicznie...(liczba atutów nie ma znaczenia).
Ostatnio zmieniony wt gru 24, 2013 12:11 am przez Hej...Ty!, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Vindreal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 462
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:21 pm

Szukam Klasy i rasy.. ewentualnie optymalizacji.

wt gru 24, 2013 2:19 am

Jedyne co mi do głowy przychodzi w tym klimacie to szablon istoty półbaśniowej z Czarciego Foliału i rasa baśniokrwistych z tegoż samego podręcznika.

Ciekawą opcją, byłoby wziąć zaklinacza i skupić się na czarach iluzji, w pewnym momencie biorąc parę poziomów druida dla klasy arcane hierophant z Races of the Wild (rozwija czarowanie druida i maga wtajemniczeń, pozwala rzucać czary przez rośliny i zwierzęta i wzmacnia zwierzęcego towarzysza). To tak na szybko o tej porze :wink:
Ostatnio zmieniony wt gru 24, 2013 2:20 am przez Vindreal, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Squid
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 706
Rejestracja: wt maja 09, 2006 2:22 pm

Szukam Klasy i rasy.. ewentualnie optymalizacji.

sob gru 28, 2013 2:13 pm

W podręcznikach podstawowych, o ile dobrze pamiętam, Faerie to elfy-półniebianie albo elfy-półczarty. Może z tej strony da się jakoś kombinować.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość