Zrodzony z fantastyki

 
sebciosan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 24, 2013 2:14 pm

[Kraków] d&d 3.5

czw paź 24, 2013 2:22 pm

Witam!

Poszukuję 3/4 graczy do Dungeons & Dragons 3.5. Wiek nie ma znaczenia, doświadczenie również, natomiast liczę na dojrzałość. Przygody będą rozgrywane w świecie Zapomnianych Krain, znajomośc historii nie jest wymagana.

Kontakt przez mail.
 
4rmidas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: śr gru 11, 2013 6:17 pm

[Kraków] d&d 3.5

śr gru 11, 2013 6:28 pm

Piszę do pana, gdyż zauważyłem pańskie ogłoszenie na stronie dnamp-d-3-5-vt72176.html , w sprawie poszukiwania osób do gry w D&D.
Coś o mnie:
Mam 16lat,mieszkam w okolicach Krakowa(Mogilany), uczęszczam do technikum ekonomicznego, moje dośw. z grami RPG to prowadzenie kilku gier jak MG(ale niezbyt mi to odpowiada), oraz wiele godzin spędzone jako gracz, na początku zaczynałem, od gry z przyjaciółmi- zagłębialiśmy się w styl gry D&D, następnie okzało się że wujek mojego kolegi ma duże dośw. w prowadzeniu sesji, więc poprosiliśmy żeby został naszym MG, i dopiero wtedy poczułem co to jest prawdziwa SESJA D&D: muzyka, które zawszę dopasowywało się do sytuacji, zagadki, świetny opis krajobrazu i wymyślne misję, to jest to czego szukam. Posiadam 3 księgi(mam nadzieję że nie pomylę nazw-piszę w technikum,): Księgę potworów, Księgę Gracza(wyposażenie) oraz księgę Mistrza Gry.
Chciałbym się dowiedzieć czy nadal poszukuję Pan osób do sesji, ale interesują mnie sesje tylko D&D, gdyż mam w nich dośw. oraz swój inwentarz.

Pozdrawiam
 
AmietieL_PL
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 03, 2014 10:15 am

[Kraków] d&d 3.5

pt sty 03, 2014 10:38 am

Witam jak dalej szukasz ludzi i ci brakuje dwoch graczy to napisz szukamy z kolega nowej druzyny do grania d&d gralismy ale 3.0 wiec 3.5 tez ogarniemy jak co to napisz [email protected] odpisze
 
AmietieL_PL
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 03, 2014 10:15 am

[Kraków] d&d 3.5

ndz sty 05, 2014 2:19 pm

Jak masz mojego e-maila to napisz czy akceptujecie nas obu z kolega to sie spotkamy na miescie i pogadamy odpisz
 
AmietieL_PL
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 03, 2014 10:15 am

[Kraków] d&d 3.5

śr sty 08, 2014 3:22 pm

[email protected] to jest e-mail kolegi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości