Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Jack.Harper
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 09, 2014 11:24 pm

[Warszawa] Gracze poszukiwani, różne systemy.

pt sty 10, 2014 12:42 am

Witajcie!

Niestety moja stara ekipa rozjechała się po świecie i czasy regularnego grania w dobrej atmosferze odeszły w niepamięć. Obecnie jestem na etapie kompletowania nowego składu ambitnych graczy z W-wy do wspólnej rozgrywki. Mam za sobą nieco doświadczenia w prowadzeniu różnych systemów, raz zdarzył się nawet autorskich eksperyment w klimacie space horror.
Zawsze staram się umożliwić innym przede wszystkim dobrą zabawę i satysfakcję z gry. Oznacza to brak magicznych ścian fabularnych, które mimowolnie spychają drużynę w wyznaczonym kierunku oraz brak nazbyt widocznych szwindli na kościach. ;) (oszukiwać też trzeba umieć)
Interesuje mnie zebranie od 2 do 4 osób, które chcą przede wszystkim odgrywać postać i tworzyć historię. Nigdy nie byłem fanem kostkologii i mechanicznego ubijania potworów za górkę złota i pd-ki (nie obrażając takiego stylu gry, kwestia gustu). Liczy się fabuła i to Wy ją tworzycie, dlatego mocno stawiam na klimat oraz inicjatywę graczy.
Co lubię prowadzić?

Świat Mroku (stary), Neuroshima (oprócz chromu), Warhammer FRP (preferowanie 2 ed), Zew Cthulhu, autorskie systemy
W co jeszcze nie grałem ale z chęcią poprowadzę?

Star Wars: Edge of the Empire, Cyberpunk 2020, Legenda 5 Kręgów, jakiekolwiek Sci-Fi.
...no a co odpada?

D&D.

System jest oczywiście do dogadania. Liczę, że zrobimy wstępne spotkanie, na którym wspólnie wybierzemy co nas interesuje.
Zaznaczam też, że potrzebne będzie lokum do grania.

Jeśli macie pytania - piszcie śmiało, odpowiadam raczej szybko.
Kontakt: [email protected]

Jacek
 
entropus_rvs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: pt sty 30, 2009 10:50 pm

Re: [Warszawa] Gracze poszukiwani, różne systemy.

pn sty 27, 2014 11:02 pm

Wcale nie tak szybko odpisujesz :P

;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości