Zrodzony z fantastyki

 
creativemaker
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 11, 2014 11:07 pm

Testerzy gry planszowej "Galaxy of Trian" poszukiwani - KrK

wt lut 11, 2014 11:30 pm

Witamy :)

Jeżeli jesteś z Krakowa i interesuje Cię tematyka związana z kosmosem i science fiction lub po prostu lubisz gry planszowe - to jesteś osobą której poszukujemy.

W zamian za dobrą zabawę i Twoje zaangażowanie oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w testowaniu gier planszowych;
- wpływ na ostateczny wygląd oraz mechanikę gry;
- poznanie nowych osób o podobnych zainteresowaniach.

Dla osób które wezmą udział w minimum 10 rozgrywkach, przygotowaliśmy specjalne podziękowania w postaci:

- gry planszowej po wydaniu;
- wpisu w instrukcji gry na liście testerów;
- gadżety reklamowe związane z grą (koszulki, kubki itp).

Gra którą tworzymy to szybka i lekka gra kafelkowa o rywalizacji kilku ras w odległej galaktyce.
Szukamy osób które zaangażują się w projekt i dostarczą kreatywnych spostrzeżeń.
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:
https://docs.google.com/forms/d/1TyzDGS ... w/viewform
 
Aard
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 21, 2014 11:11 pm

Re: Testerzy gry planszowej "Galaxy of Trian" poszukiwani -

pt lut 21, 2014 11:16 pm

Witaj, teraz niestety nie mam czasu. Ponieważ mam w tym roku maturę. Lecz jako całkiem już dośwadczony gracz (system D&D, LOTR bitewniak, Talizman, oraz Warcraft planszowy) ponieważ juz wiele razy zmiaiałem zasady, by gra była przyjamniejsza, chciałbym móc Wam pomóc.
Po maturze będę miał duzo czasu, wiec jezeli planujesz cos na ten czas to napisz mi na priva i ustalimy co i jak.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony ndz lut 23, 2014 11:29 am przez Aard, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość