Zrodzony z fantastyki

 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

[M&M 3ed] Cisza przed burzą

sob lut 08, 2014 6:51 pm



Co by było gdyby znani nam bohaterowie byli złoczyńcami, a złoczyńcy byli bohaterami? Zapraszam do krótkiej sesji, w której będziecie mieli okazję zagrać po drugiej stronie barykady :) .

Informacje:
- PL 10/150pp
- Zbanowane miniony (głównie by nie robić tłoku, ale też dlatego bo macie grać tymi dobrymi. Sidekicki są ok.). Zbyt przekombinowane postacie też nie są mile widziane (nie mam nic do mocnych postaci z milionami AE i linked na każdej mocy, chodzi mi bardziej o np: wstawianie regeneration do dynamic array, za dużo roboty dla mnie :) ).
- Dostajecie jako drużyna 20 punktów na HQ, ponadto wymyślcie sobie fajną nazwę albo sam to zrobię :).
- Granie oryginalnymi postaciami jest dozwolone, ale musicie pamiętać, że te złe postacie tutaj są dobre i na odwrót :). Możliwe jest też granie postaciami zaraz po Resocjalizacji, ale dobrze by było takie coś ze mną skonsultować wcześniej.
- Gramy mniej więcej przed Siege,

To chyba wszystko, zapraszam :).
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

[M&M 3ed] Cisza przed burzą

sob lut 08, 2014 7:03 pm

Zgłaszam się. Jeszcze nie wiem kim. EDIT: Magneto :)
Ostatnio zmieniony sob lut 08, 2014 7:05 pm przez PPPP, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
changeling
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1289
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:59 am

Re: [M&M 3ed] Cisza przed burzą

sob lut 08, 2014 7:50 pm

Myślę.. że zagram. Bycie w tej samej drużynie co PPPP jest zawsze ciekawe.

Postać: Kristoff Vernard von Doom, kochajacy syn i dziedzic Doom'a. :wink:
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M 3ed] Cisza przed burzą

sob lut 08, 2014 9:33 pm

Ja również się zgłaszam.
Pomyślę jeszcze nad postacią. Może Elektro?
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: [M&M 3ed] Cisza przed burzą

sob lut 08, 2014 9:54 pm

Elektro jest ok, tak samo Magneto i młody Doom. Zaznaczam tylko, że granie oryginalną postacią nie jest wymogiem :) . Do tego, jeśli decydujecie się na oryginalną postać to fajnie by było opisać w jaki sposób i co wpłynęło na nią, że skończyła jako bohater, a nie jako złoczyńca.
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: [M&M 3ed] Cisza przed burzą

sob lut 08, 2014 10:40 pm

I ja się zgłoszę, myślę że moja postać będzie raczej quasi-kanoniczna niż z tradycyjnego menu marvelowskiego, ale jak wena mnie zawiedzie to kogoś z klasyki rozpisać spróbuję.
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M 3ed] Cisza przed burzą

sob lut 08, 2014 11:54 pm

Do kiedy trwa rekrutacja?
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: [M&M 3ed] Cisza przed burzą

ndz lut 09, 2014 10:32 am

Myślę że wyrobiecie sie w dwa tygodnie (22.02). Jak wszyscy będą gotowi wcześniej to wcześniej zaczniemy :).
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

[M&M 3ed] Cisza przed burzą

ndz lut 09, 2014 6:32 pm

Ile osób przyjmujesz?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M 3ed] Cisza przed burzą

pn lut 10, 2014 4:33 am

Zastanawiam się czy Eniko by tu pasowała ? Postać praktycznie rozpisana tylko wprowadzić parę poprawek np. Zamiast Steva dać jej do towarzystwa sidekicka motocylkiste :D byłaby drużynowa famme fatal :P

Suld tak z ciekawości czy czytałeś fanfica The Shocker: Legit Maxa Landisa ? Naprawdę świetna rzecz aż sam z chęcią bym zagrał Hermanem zaprezentowanym w tym sposób :)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M 3ed] Cisza przed burzą

pn lut 10, 2014 10:09 am

Brilchan pisze:
Suld tak z ciekawości czy czytałeś fanfica The Shocker: Legit Maxa Landisa ? Naprawdę świetna rzecz aż sam z chęcią bym zagrał Hermanem zaprezentowanym w tym sposób :)
Nie, nie czytałem. Chciałem zrobić z niego takiego trochę bad-assa, którym nigdy nie był, ale pytanie do MG, czy chcesz antybohaterów?
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: [M&M 3ed] Cisza przed burzą

pn lut 10, 2014 2:05 pm

Demoon pisze:
Ile osób przyjmujesz?


Tyle ile będę miał poprawnie stworzonych postaci :) .

Brilchan pisze:
Zastanawiam się czy Eniko by tu pasowała ? Postać praktycznie rozpisana tylko wprowadzić parę poprawek np. Zamiast Steva dać jej do towarzystwa sidekicka motocylkiste byłaby drużynowa famme fatal


Jesteś pewny, że tylko parę poprawek? :razz: Chciałbym żeby nawet postacie niekanoniczne (czyli postacie np z innych sesji) były tutaj swoimi odpowiednikami więc to już by była duża zmiana (nie wiem prawdę mówiąc w jaką stronę bo praktycznie nie poznałem tej postaci :razz: ).

Suldarr'essalar pisze:
Chciałem zrobić z niego takiego trochę bad-assa, którym nigdy nie był, ale pytanie do MG, czy chcesz antybohaterów?


Nie mam nic do antybohaterów, nie chce wymuszać idealnych i cnotliwych postaci. Musisz się jednak liczyć z tym, że twoja postać będzie na kontrolowanym jeśli będzie miała reputacje kogoś kogo czasami "ponosi".
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: [M&M 3ed] Cisza przed burzą

czw lut 13, 2014 3:57 pm

Otrzymałem pierwszą postać, powitajcie Sandmana :) . Jak idą pracę nad resztą?
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: [M&M 3ed] Cisza przed burzą

pt lut 14, 2014 12:31 pm

Pomysł jest, jest też pomysł w wersji "łożesz ty, co to jest?!", ale na ten drugi nie wystarczy mi pp, bo jest naprawdę koksowany niesamowicie (a przynajmniej mam taką nadzieję, bo pewnie w rzeczywistości jest inaczej ;p ), więc jeśli w jakiś cudowny sposób koszta nie spadną same z siebie (albo limit pp się nie podniesie ;) ) to muszę się ograniczyć do pomysłu podstawowego.
Ostatnio zmieniony pt lut 14, 2014 12:35 pm przez Altaris, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M 3ed] Cisza przed burzą

pt lut 14, 2014 12:44 pm

Ja nie wiem, czy nie będę musiał zrezygnować. Postać mam co prawda prawie skończoną, ale obawiam się, że nie znajdę wystarczająco dużo czasu.
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: [M&M 3ed] Cisza przed burzą

pt lut 14, 2014 5:17 pm

@Altaris

Masz jeszcze sporo czasu, jak chcesz to napisz do mnie na pw i się dogadamy co do twojego drugiego pomysłu :) .

@Suld

Szkoda, zostaje życzyć więcej czasu :) .
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: [M&M 3ed] Cisza przed burzą

pt lut 14, 2014 6:16 pm

Drugi pomysł to tak naprawdę rozwinięcie pierwszego. Ze szczegółami na priv dam znać (ale to później, bo obecnie mało czasu mam).
Ostatnio zmieniony pt lut 14, 2014 7:15 pm przez Altaris, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

[M&M 3ed] Cisza przed burzą

pn lut 17, 2014 11:13 pm

Moja postać wysłana. Kim jest dowiecie się gdy sesja się rozpocznie.
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: [M&M 3ed] Cisza przed burzą

sob lut 22, 2014 11:04 am

Otrzymałem dwie karty postaci. Ktoś jeszcze planuje dołączyć czy mam zamknąć rekrutacje i odłożyć sesje na kiedy indziej? :razz:

Altaris i Heretyk, dzięki za świetne postacie ale z dwóch postaci nie uformuje drużyny :) . Jeśli nic się nie zmieni to nie zagramy, przepraszam.
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: [M&M 3ed] Cisza przed burzą

sob lut 22, 2014 12:36 pm

Panowie, siedem osób się zgłosiło więc nie sprawmy naszemu MG zawodu. Rozumiem praca, studia/szkoła mają priorytet, ale skoro o taką sesję prosiliśmy to się wysilmy nieco ;)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M 3ed] Cisza przed burzą

sob lut 22, 2014 12:49 pm

Mogę przesłać linka do karty Czerwonej Gwiazdy ale byłaby to co najwyżej wstępna wersja bo a) sporo trzeba byłoby na poprawiać bo narobiłem błędów, PL jest wyższy i sidekick będzie zmieniony

b) nie wiem czy będzie pasowała klimatem do sesji, będzie mniej więcej to samo co w "Doborze Naturalnym" z tym że trochę mniej atakowania i "chamówki" niż to było w przypadku rozmowy z Jane ale chciałbym utrzymać taki klimat pulpowej powieści szpiegowskiej w stylu lat 60tych ;)

c) Najpierw wypadałoby podpisywać w innych sesjach w których już uczestniczę.

EDIT: OK wysłałem PW z ogólnym konceptem.

EDIT: Jednak się nie uda źle zrozumiałem rekrutacje :P chyba podziękuje bo nie mam dobrego pomysłu
Ostatnio zmieniony sob lut 22, 2014 3:56 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości