Zrodzony z fantastyki

 
lubster
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 198
Rejestracja: pt sty 10, 2003 11:36 am

Magic the Gathering Online v3

wt lis 04, 2008 9:25 am

Uproszczona charakterystyka dla wszystkich laików, ciekawskich, zainteresowanych etc.

Magic the Gathering Online (MTGO), inna nazwa Magic Online Digital Objects (MODO)- oficjalny klient Wizards of the Coast służący do grania w MTG po sieci, cechuje się identycznymi aspektami jak fizyczna odmiana popularnej gry karcianej: turnieje z nagrodami, gra casualowa-towarzyska, testing do turnieju, wymiana/kupno/sprzedaż kart/boosterów/pozostałych itemów.

MTGO posiada własny, rozbudowany model ekonomiczny- walutą online jest Event Ticket, którego wartość jest wprost proporcjonalna do 1 U$D + 22% VAT (jeśli kupujesz je w sklepie Wizards of the Coast), Event Ticket (potocznie nazywany tixem) można wykorzystać do:
- jako wpisowe za turniej
- nabycia kart/boosterów

[c]ZALETY SYSTEMU:
# dostępność 24h, 7 dni w tygodniu
# na MTGO grają profesjonalni gracze, od których można się sporo nauczyć
# międzynarodowe środowisko graczy z całego świata
# turnieje constructed, limited non stop całą dobę
# gra towarzyska non stop całą dobę
# na partnera do gry czeka się zazwyczaj kilka sekund
# rozbudowany model ekonomiczny umożliwiający prosperowanie online bez ponoszenia opłat, często zarabianie jeśli jest się dobrym graczem/traderem
# interface MTGO uniemożliwia oszukiwanie podczas gry, nie da się dobierać ekstra kart, podgladać library, nie discardować ósmej karty z ręki na koniec tury itd
# interface MTGO jest przyjazny dla użytkownika, nowi gracze z łatwością zrozumieją zasady prawdziwego MTG
# opcja REDEEM pozwala wymienić sety kart ONLINE na karty fizyczne
# brak miesięcznych opłat, płacąc raz za konto otrzymujesz je w wieczystą dzierżawę[/c]

[c]WADY SYSTEMU:
# spore wymagania sprzętowe
# zdarzają się bugi, ale są one na bieżąco reperowane
# wciągające[/c]

oficjalna strona:
http://www.wizards.com/Magic/Digital/MagicOnline.aspx

download:
http://www.wizards.com/Magic/Digital/Ma ... 2/download
 
tobix7
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 12, 2011 11:14 am

Re: Magic the Gathering Online v3

sob mar 12, 2011 11:33 am

Tak więc mam pytanie, czy zna ktoś jakiegoś Polaka który kupi mtg online ? Mam na myśli, że sprzedaje tą usługe na allegro lub może jakimś forum np. za przelewem itd.
 
Morgh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 27, 2014 3:54 pm

Magic the Gathering Online v3

pn mar 03, 2014 1:45 pm

Hmm szukałem właśnie jakieś darmowej karcianki, słyszałem o Magicu, ale jakoś nigdy nie miałem czasu na niego. Podobno, jak się skompletuje display wirtualnie, to wysyłają display karciany na adres zamieszkania :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości