Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt gru 20, 2013 3:36 pm

Pipboy79 pisze:
-He, he, heh, przejechałem się na motorze GR!!! :D Mówiłem, że będziemy wspólnikami :D


No to WD może uścisnąć rękę Rickowi z Boltsów :D

Pipboy79 pisze:
-Ale... Ten tego... Gdzie ja się właściwie obudziłem? Jestem w swojej bryce jak dobrze rozumiem? Mam focię z GR :)? Mam wciąż ten sztylet? On znaczy się jest zamiast drążka do zmiany biegów?


Masz magiczny sztylet ! Ale ci się trafiło :D nie dość że wykonałeś questa z satanistą to dostałeś magiczną broń :D jakby cię interesowały szczegóły to tu jest opis tego konceptu w M&M



Co do mojej postaci okazuję się że Feniks, miał racje i mam Symbiociątko :D co byłoby genialne bo zawsze uważałem że Peter Parker to tchórz i kretyn że tak potraktował biednego Symbionta. I będę miał możliwość opisać powolne przejście mojej postaci na "ciemna stronę " mocy :mrgreen: :evil:

Przy okazji jeżeli to rzeczywiście symbiont to będę miał rozwiązanie problemów ubraniowych :)

PS. Teraz jak patrzę na rozpiskę mojej postaci po napisaniu kilku innych pod ten system to widzę jak kretyńsku porozdzielałem punkty na skille xD :lol: trudno się mówi mogło być gorzej xD
Ostatnio zmieniony pt gru 20, 2013 3:36 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

Re: [M&M] GSV - komentarze

pt gru 20, 2013 3:41 pm

Pipboy79 pisze:
-Ale... Ten tego... Gdzie ja się właściwie obudziłem? Jestem w swojej bryce jak dobrze rozumiem? Mam focię z GR :)? Mam wciąż ten sztylet? On znaczy się jest zamiast drążka do zmiany biegów?


W swojej bryce w NY. na tej foci nie widac Ghost Ridera.

Tak, masz sztylet w miejscu gdzie był drążek. Możesz nim normalnie zmieniać biegi, za cholerę nie wyciągniesz, bo ktoś go mocno wbił i jakby zestalił z Twoim samochodem. Generalnie żadnych innych różnic w swoim wozie nie widzisz.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt gru 20, 2013 4:02 pm

PPPP pisze:
Tak, masz sztylet w miejscu gdzie był drążek. Możesz nim normalnie zmieniać biegi, za cholerę nie wyciągniesz, bo ktoś go mocno wbił i jakby zestalił z Twoim samochodem. Generalnie żadnych innych różnic w swoim wozie nie widzisz.


Heh, to jeszcze lepsze niż mój koncept z magicznym sztyletem. Wygląda na to że samochód Patyka zaczyna robić się na serio demoniczny. Może GR nawet dał mu jakąś iskierkę ognia piekielnego ? :D
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

pt gru 20, 2013 5:35 pm

PPPP pisze:
W swojej bryce w NY.


-A to spoko, jak tak to siem znajdem :)



PPPP pisze:
na tej foci nie widac Ghost Ridera.


-Hm... Szkoda... Dobra, cykne se z nim jak wpadnie następnym razem... :)



PPPP pisze:
Tak, masz sztylet w miejscu gdzie był drążek. Możesz nim normalnie zmieniać biegi, za cholerę nie wyciągniesz, bo ktoś go mocno wbił i jakby zestalił z Twoim samochodem. Generalnie żadnych innych różnic w swoim wozie nie widzisz.


-To przynajmniej nikt mi go nie zajuma :) Ale tera bedę szpanił... :)



Brilchan pisze:
Heh, to jeszcze lepsze niż mój koncept z magicznym sztyletem. Wygląda na to że samochód Patyka zaczyna robić się na serio demoniczny. Może GR nawet dał mu jakąś iskierkę ognia piekielnego ?


-Odpalę to popaczam :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt gru 20, 2013 5:49 pm

Pipboy79 pisze:
-Hm... Szkoda... Dobra, cykne se z nim jak wpadnie następnym razem... :)


Wydaje mi się że jemu nie da się cyknąć fotki w piekielnej formie aura płomieni uniemożliwia

Pipboy79 pisze:
-To przynajmniej nikt mi go nie zajuma :) Ale tera bedę szpanił... :)


Chyba że ktoś całą brykę zajuma :P ale wtedy będzie miał kłopoty :D
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

pt gru 20, 2013 6:11 pm

Brilchan pisze:
Wydaje mi się że jemu nie da się cyknąć fotki w piekielnej formie aura płomieni uniemożliwia


-Mówisz? Hmm... To trza będzie popracować nad piekielnym aparatem :)



Brilchan pisze:
Chyba że ktoś całą brykę zajuma ale wtedy będzie miał kłopoty


-Od jumania bryk to ja tu jestem :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt gru 20, 2013 7:02 pm


Pipboy79 napisał(a):-He, he, heh, przejechałem się na motorze GR!!! :D Mówiłem, że będziemy wspólnikami :D


Wiesz, jeżeli dokładnie przeczytać post PPPP to było mniej więcej tak:




Mam jeszcze teorie 2 na temat mojego symbionta :D Tatuś o którego się pytał to nie kto inny jak sam Venom:D i ta cząstka którą mam to albo jakieś jego fragment który został oddzielony i uzyskał samoświadomość albo jakieś niedojrzały dzieciak wykluty z jednego z zarodków który wyciągnęła z niego
Life Foundation. Niby tamtych było tylko 5 ale jakieś 6ty mógł się uchować :D
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt gru 20, 2013 8:07 pm

Brilchan pisze:
I będę miał możliwość opisać powolne przejście mojej postaci na "ciemna stronę " mocy


Czy mi się wydaje czy GSV to skrót od "Grand Super Villan" ? Nie powinieneś nigdzie przechodzić, ty powinieneś tam już dawno być. :razz:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pt gru 20, 2013 8:20 pm

zarok pisze:
Czy mi się wydaje czy GSV to skrót od "Grand Super Villan" ? Nie powinieneś nigdzie przechodzić, ty powinieneś tam już dawno być. :razz:


Gdzieś w rekrutacji było że postaci nie muszą być wszystkie psychotycznymi mordercami. Nie każdy chcę zabijać bezbronnych taksówkarzy :P

Jeżeli przeczytasz sceny Jazzmana na szosie to tam ratuje kierowce cysterny, on nie ma zamiaru zabijać ludzi, okraść i pobić? Proszę bardzo! Spowodować nieumyślny zgon nazistowskiego supergeniusza no to przecież niemal akt heroizmu!

Ale teraz jak mam symbionta to co innego, chociaż będą się starał ograniczać tylko do tych bardziej winnych to i tak postać będzie miała wyrzuty sumienia bo już tak został wychowany. Choć, zawsze uważałem że Symbiont jest genialny i porzucenie go to #2 najgłupsza decyzja pajęczaka

#1 to oczywiście sprzedanie swojego małżeństwa za ciotkę May :\ :razz:
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[M&M] GSV - komentarze

ndz gru 22, 2013 5:51 am

Ja chyba sobie odpuszcze sesje. Kompletnie nie czuje tej sesji I mam wrazenie ze moja postac miota sie bez ladu I skladu a to zadna zabawa. Zycze reszcie ekipy powodzenia.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

ndz gru 22, 2013 10:08 am

No rzeczywiście w tej sesji jakoś ci wyjątkowo pechowo idzie :razz: dziękuję za wspólną grę i ciekawe posty Feniksie,
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

pn gru 23, 2013 1:19 am

Brilchan pisze:
Ale teraz jak mam symbionta to co innego, chociaż będą się starał ograniczać tylko do tych bardziej winnych to i tak postać będzie miała wyrzuty sumienia bo już tak został wychowany. Choć, zawsze uważałem że Symbiont jest genialny i porzucenie go to #2 najgłupsza decyzja pajęczaka


-Nie wiem czy to taki symbiont jak ten z rodziny Venoma. One chyba niezbyt są gadatliwe i raczej pokrywają całego właściciela. Pogadaj z Parkerem albo Brockiem to może rozpoznają co i jak :)



Feniks pisze:
Ja chyba sobie odpuszcze sesje. Kompletnie nie czuje tej sesji I mam wrazenie ze moja postac miota sie bez ladu I skladu a to zadna zabawa. Zycze reszcie ekipy powodzenia.


-No masz trochę pecha. Ale może się zastanowisz? Każdy pech sie kiedyś kończy. Nie wiem jaką dokładnie masz postać ale może sam spróbuj zaplanować jakiś firmowy numer. Wtedy byś mógł użyć mocnych stron swojej postaci.




@PPPP & Heretyk

-Gratuluję pościszcza, świetnie mi się go czytało :)

-Hm... Generalnie słucham radia czy coś jest o szaleńcu w furgonetce gnajacym przez miasto. :) Mam nadzieję, że nie :)

-Staram się wszamać i posilić po drodze do doków. Chcę sprawdzić jak wygląda tera ta miejscówa.

-Potem jeśli wszystko będzie ok to jadę do tego dziadygi i fałszerza.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pn gru 23, 2013 9:42 am

Pipboy79 pisze:
-Nie wiem czy to taki symbiont jak ten z rodziny Venoma. One chyba niezbyt są gadatliwe i raczej pokrywają całego właściciela.


To jest jakieś dzieciak stąd starczyło go tylko na rękawiczkę :D Do tego każdy z potomków ma jakąś specjalną moc temu widocznie trafiła się gadatliwość xD

Jak go podkarmię szarą masą to pewnie urośnie :razz:

Pipboy79 pisze:
Pogadaj z Parkerem albo Brockiem to może rozpoznają co i jak :)


Tja już biegnę :P Spidey odebrałby postaci symbionta i wsadził do paki a Eddie zabił no thanks :wink:
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

pn gru 23, 2013 9:17 pm

Brilchan pisze:
Jak go podkarmię szarą masą to pewnie urośnie


-On już teraz próbuje kontrolowac Twojego hiroła. Pomyśl co będzie jak będzie silniejszy... :) Ale jak se chcesz, Twój hiroł Twoja zabawa :)



Brilchan pisze:
Tja już biegnę Spidey odebrałby postaci symbionta i wsadził do paki a Eddie zabił no thanks


-Oj co Ty taki nie ufny? :) Spidiemu mógłbyś powciskać kit, żeś młody hiroł szukajacy pomocy albo co. Może byś go jednak ujął za serce? Parker to bystrzak ale poczciwy bystrzak :) A Brock? On chyba zabija nie tak lekko i tylko "tych złych" z największym głownym złym czyli Parkerem oczywiście. Też niekoniecznie musi znać Twojego hiroła. Generalnie jak dla mnie sprawa wcale nie jest przegrana tak z miejsca.

-No i zawsze możesz iśc do lekarza czy dać próbkę do laboratorium jak na porządnego obywatela przystało. Nie muszą wiedzieć jak płacisz za rachunki no nie? :)

-Generalnie ładny quest Ci sie kroi :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pn gru 23, 2013 9:41 pm

Pipboy79 pisze:
Spidiemu mógłbyś powciskać kit, żeś młody hiroł szukajacy pomocy albo co. Może byś go jednak ujął za serce? Parker to bystrzak ale poczciwy bystrzak :)


Młody Hero z kartoteką poszukiwany listem gończym za zdemolowanie komisariatu i ciężkie pobicie ? Tja jasne z pewnością uwierzy :P

Pipboy79 pisze:
A Brock? On chyba zabija nie tak lekko i tylko "tych złych" z największym głownym złym czyli Parkerem oczywiście. T


Nie wiem kiedy dokładnie dzieje się nasza sesja ale Brok miał ostatnio fazę "odvenomienia" kiedy zabijał wszystkich innych nosicieli Symbionta.

Choć ostatnio wsadzili go w Toxina pewnie zabijając z rozpędu tego fajnego policjanta :\

Pipboy79 pisze:
-On już teraz próbuje kontrolowac Twojego hiroła. Pomyśl co będzie jak będzie silniejszy... :) Ale jak se chcesz, Twój hiroł Twoja zabawa :)


No sevów na Willa to chyba nie mam zbyt wysokiego będzie trzeba użyć przyszłe PP żeby to wzmocnić. Ale generalnie chyba pójdę raczej na współprace z pasożytem bo to rozwiązuje większość problemów mojej postaci: - Ciuchy, niestabilną moc i może nawet tymi mózgami uda się większość potrzeb kalorycznych zaspokoić :D

Generalnie Symbionty to chyba jeden z moich ulubionych konceptów w Marvelu więc raczej się go nie pozbędę :P
Ostatnio zmieniony pn gru 23, 2013 9:42 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

wt sty 14, 2014 4:35 pm

Co się dzieje z sesją ? Domyślam się że prowadzenie sandboxa jest bardziej wymagające ale mam nadzieje że sesja nie umrze bo naprawdę świetnie się bawię.

Jeżeli trzeba mogę coś edytować, a może 4 aktywnych graczy to za mało ?
Ostatnio zmieniony wt sty 14, 2014 4:36 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

sob mar 08, 2014 1:36 am

Tak z ciekawości czy jest szansa na wskrzeszenie tej sesji ? czy też sandbox okazał się zbyt ciężki żeby było go przyjemnie Mistrzować ?
Ostatnio zmieniony sob mar 08, 2014 1:48 am przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M] GSV - komentarze

pn mar 10, 2014 10:26 am

Trudno powiedzieć. Chyba przeceniliśmy swoje moce.
Być może sesja odżyje już nie jako sandbox. Ale to nic pewnego.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M] GSV - komentarze

pn mar 10, 2014 10:40 am

Spoko nie mam pretensji tylko chcę wiedzieć co i jak ? Plan rzeczywiście mieliście ciut ambitny ale jak to się mówi jak już spaść to z wysokiego konia :D nawet jeżeli tu miała by się sesja skończyć to i tak było warto bo się świetnie bawiłem xD
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M] GSV - komentarze

pn mar 10, 2014 2:29 pm

-Też mam nadzieję, że sesja ruszy znów z kopyta. Podrajwerowałbym sobie tą piekielną bryczką po mieście :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość