Zrodzony z fantastyki

 
frnk86
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 01, 2014 9:47 pm

Wampir sesja online

sob mar 01, 2014 9:52 pm

witam. jestem mistrzem gry od dobrych 15 lat i szukam chętnych ludzi do wziecia udziału w sadze wampir maskarada. sama gra toczyc sie bedzie zapewne jedynie po przez pisanie, tak aby nie bylo zbednych smichow chichow i kazdy z odpowiednia muzyka na sluchawkach mogl sie skupic na historii. moze wydawac sie ze bedzie to monotonne ale zaufajcie mi ze ani troche... wazne jest to ze chce zebrac jak najwiecej osob i poprowadzic kampanie z mieszanymi skladami. gracze beda wspolpracowac, zakladac sojusze oraz walczyc miedzy soba rowniez. czekam na odpowiedzi.
 
Awatar użytkownika
Kubarath
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 16, 2013 12:31 pm

Wampir sesja online

ndz mar 23, 2014 1:47 pm

Witam ! Przez jaki komunikator byś chciał grać ? Przez jakiś z wbudowanym "rzucaczem kostek" czy standardowy, np. Skype czy GG (o ile można tam pisać w parę osób,bo nie pamiętam). Ja przywykłem do grania w wampira wyzutego z mechaniki, ale jeśli MG będzie decydował o wyniku, to też może być. Szczególnie pasuje mi brak rozmów głosowych, bo mój głos może okropnie razić (mutacja).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość