Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
BeF1990
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 28
Rejestracja: wt lut 21, 2012 6:52 pm

[SPRZEDAM] Wyprzedaż D&D 3.0 - Gra Przygodowa i Podręczniki

śr mar 26, 2014 1:26 am

Witam, do sprzedania posiadam:

Dungeons & Dragons Gra Przygodowa D&D ed. I
Kolekcjonerski już egzemplarz, który nabyłem w 2004 roku, cały nakład już dawno został wyprzedany. Obecnie bardzo ciężki do zdobycia, więc można spokojnie uznać za unikat. Do tego naprawdę w bardzo dobrym stanie, kompletny, nie brakuję ani jednego elementu. Praktycznie przez cały ten czas nie był używany. Przeleżał u mnie wiele lat czekając na lepsze czasy... Nie doczekał się niestety. Teraz z żalem postanowiłem go sprzedać.
Cena: 120zł



Dungeons & Dragons Gra Przygodowa D&D ed. II
Drugie nowsze wydanie Gry Przygodowej. W sklepach już nie do zdobycia, na allegro i innych portalach również bardzo rzadko spotykane. Gra w stanie idealnym, oczywiście w pełni kompletna, nie brakuję najmniejszego nawet elementu. Podobnie jak wyżej praktycznie nie używana. Kupiłem bo uwielbiam takie "zabawki"... Myślę, że dla każdego kolekcjonera lub kogoś kto chce się wkręcić w temat D&D pozycja jest naprawdę ciekawa.
Cena: 100zł


Zestaw podręczników źródłowych do 3 edycji D&D:
- Podręcznik Gracza
- Przewodnik Mistrza Podziemi
- Księga Potworów
Sprzedaję w komplecie. Podręczniki w stanie idealnym, podobnie jak cała reszta praktycznie nie używana. Można spokojnie postawić na półce obok nowiuteńkich książek i nikt nie dostrzeże różnicy.
Cena: 120zł
- SPRZEDANE


Dodatkowo mam jeszcze do sprzedania:
- Podręcznik Gracza (3.0) oraz Władca Żelaznej Fortecy (3.0)
Podręcznik Gracza jak i przygoda "Władca Żelaznej Fortecy" w stanie nienaruszonym. Wyglądają jak nowiuteńkie - żadnych wad, zagięć czy oznak używania. Drugiego takiego podręcznika raczej już nigdzie nie znajdziecie.
Sprzedam razem, cena jaka mnie zadowoli powiedzmy 40zł.



Możliwy odbiór osobisty w Sosnowcu ewentualnie w Katowicach lub najbliżej okolicy. Wysyłka oczywiście również możliwa jednak tu dojdą dodatkowe koszta. Mogę również wystawić wszystko na allegro ale tam znowu dochodzi prowizja.

Zainteresowanych proszę o kontakt najlepiej mailowy:
[email protected]


Wszystkich zainteresowanych tym jak wygląda cały zestaw oraz poszczególne podręczniki i gry planszowe oraz ich elementy zapraszam do galerii w linku poniżej:
Wyprzedaż D&D 3.0 - GALERIA

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 12:58 pm przez BeF1990, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość