Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
adihashysh
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 2:38 pm

Pierwsze w Polsce badania graczy?

wt kwie 15, 2014 10:05 am

"Drodzy użytkownicy wielce szacownego i wspaniałego Poltera (na którego nie miałem czasu zajrzeć ostatnimi lata, ale to się zmienia), mam do Was gorącą (i palącą) prośbę. Otóż jako jeden z niewielu w Polsce śmiałków zdecydowałem się przeprowadzić badania na rynku gier planszowych (upchnąłem do tego też bitewniaki, wybaczcie!) i potrzebuję do tego osoby, które grają/kupują produkty z tego sektora rynku rozrywkowego. Jako że chciałbym, by badania były dość miarodajne na cały polski rynek, potrzebuję sporo wypełnionych ankiet.
Badam przede wszystkim postawy graczy w Polsce, zarówno wobec gier jak i wszystkiego co się z nim wiąże.
Bardzo gorąco Was proszę o uzupełnienie ankiet, promotorka ustawiła mi dolny limit na 120, ale to o wiele za mało na wiarygodną próbę, dlatego sam sobie obiecałem, że nie spocznę bez co najmniej 200 (wciąż za mało, ale już lepiej).
Będę bardzo wdzięczny za pomoc, obiecuję również podzielić się wynikami badań, ze wszystkimi, którym takie dane mogą się przydać, lub są po prostu ciekawi.
https://docs.google.com/forms/d/16oL0sm ... 22D4/edit#

Pozdrawiam i dzięki z góry!"

Takiego oto posta wrzuciłem do działu gier planszowych i z podobną prośbą chciałbym się zwrócić do bitewniaków, bowiem połączyłem te dwie, dość pokrewne, kochające się rodziny gier razem.
Pomożecie?
Dzięki z góry!
do Modów - nie umiałem znaleźć wydzielonego działu na tego typu duperele, mam nadzieję, że się nie pogniewacie?
 
Awatar użytkownika
adihashysh
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 2:38 pm

Pierwsze w Polsce badania graczy?

wt kwie 15, 2014 11:34 am

Licznik zasuwa, dzięki wielkie! Przy tym tempie do wieczora będzie chyba z 500. Jesteście wielcy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości