Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator
Posty: 2295
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 1:04 pm

Po reorganizacji forum

śr kwie 23, 2014 9:07 pm

Zmieniłem strukturę forum, sporo poleciało lub zostało złączone. Jakbyście mieli jakieś uwagi lub propozycje dalszych zmian to piszcie.
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6434
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

Po reorganizacji forum

czw kwie 24, 2014 6:51 pm

Jedno wspólne forum redakcyjne dla wszystkich działów to moim zdaniem kompletna pomyłka - groch z kapustą.

Z innej beczki - czy stare subfora redakcyjne będą widoczne chociaż dla szefów działów?

Pozdrawiam,
Adam
 
Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator
Posty: 2295
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 1:04 pm

Po reorganizacji forum

czw kwie 24, 2014 8:15 pm

Na tych wydzielonych forach w większości nic się nie działo, więc nie było sensu utrzymywania tego podziału. Lepiej niech będzie jedno miejsce, gdzie przynajmniej będzie można zebrać wszystkich zainteresowanych i omówić tematy dotyczące całego serwisu, a i dla użytkowników zainteresowanych współpracą będzie to łatwiejsze do ogarnięcia niż przekopywanie się przez dziesięć oddzielnych działów redakcyjnych.

Oczywiście jak nagle zrobi się bardzo duży ruch w wątkach jednego działu to wtedy można je wydzielić do odrębnej sekcji, ale nie ma sensu robić tego z góry, gdy nie jest to potrzebne.

W ramach dodatkowych usprawnień zrobiłbym jeszcze przesiew i wyrzucił stare wątki z tego działu, bo obecnie znaczna część niczemu nie służy a tylko trudniej wyłowić najważniejsze tematy..


Stare fora zostały złączone z tym głównym, wszystkie wątki zostały tutaj przeniesione. Chyba, że masz na myśli działy jeszcze sprzed BNP. Nie masz tam dostępu?
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6434
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

Po reorganizacji forum

pt kwie 25, 2014 6:38 pm

Tak, pisząc o starych forach miałem na myśli właśnie te redakcyjne sprzed BNP. Albo nie mam do nich dostępu, albo moja legendarna percepcja uniemożliwia ich zauważenie.

Pozdrawiam,
Adam
 
Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator
Posty: 2295
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 1:04 pm

Po reorganizacji forum

sob kwie 26, 2014 2:10 am

Są w nieaktywnych forach na samym dole. Zobacz tutaj:
stara-redakcja-vf589.html

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość