Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Zaalaos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 878
Rejestracja: sob sty 19, 2008 1:07 pm

W co chcielibyście zagrać?

czw maja 08, 2014 10:43 pm

Do kontynuacji Inwazji i ja bym się chętnie podpiął, sesję super fajnie się czytało.
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: W co chcielibyście zagrać?

czw maja 08, 2014 10:50 pm

-Hmm... Marvelówka u Heretyka? W Inwazji? Gdzie można pooglądać swoje dzieło z poprezedniej części? I nasi hirołsi są oficjalnymi hirołsami? Kurde pewnie, że bym się pisał! :) Ino szkoda, trochę, że inni hirołsi, polubiłem tego swojego szponiarza... :) Ale chyba coś wymyślę na tę okazję :)
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

czw maja 08, 2014 11:16 pm

Wiesz, szponiaż został zdegradowany z bohatera narodowego do admirała floty. Tony chodzi po bankietach i daje się poklepywać po plecach, Calvin odwala całą robotę za Obrońce i jeszcze ma laskę, Marcus ma przerwę w życiorysie, Lady planuje skomplikowane samobójstwo, a Gniew planuje zniszczenie świata.
Oni nie maja czasu już wysterować w sesji jako gracze :P
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: W co chcielibyście zagrać?

czw maja 08, 2014 11:24 pm

-Hmmm... Serio? Hmm... No to ja proponuje zrobić to co zwykle czyli zwalić na szefa :) Niech się Tony do roboty weźmie :) Z drugiej strony taka posadka admirałka to wcale niezła emeryturka jak na zwykłego trepa. Można w spokoju ponażekać na romantyzm w kościach, postresować młodych kadetów i takie tam... :)
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

czw maja 08, 2014 11:25 pm

Przeczytaj ostatniego posta Epilogu to sobie przypomnisz co komu się dostało :)
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: W co chcielibyście zagrać?

pt maja 09, 2014 1:07 pm

Heretyk pisze:
Kontynuacja Inwazji, odchodzi sporo od Marvela :) Poza bohaterami teraz ma już mało wspólnego.
Ja od połowy maja liczę, że będę miał luźniej.


Wiem, mówiąc Marvel miałem bardziej na myśli klimat, a nie dokładne uniwersum :) .
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

W co chcielibyście zagrać?

sob maja 10, 2014 8:39 pm

Ja bym zagrał w świecie StarCrafta, albo postApo, jak Fallout, re. Elders Scrolls.

Klimaty Kung Fu są ok, ale wolałbym powyższe
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 12:06 am

Na mnie nie licz w sprawie Starcrafta i Elders scroll. Nie mój klimat.

O postapo myślałem, ale bardzo pokręconym. Inspirowanym rysunkami Luisa Royo. Po wielkim kataklizmie, w którym czasoprzestrzeń się załamała i połączyło kilka rzeczywistości ludzkość przetrwała podzielona na kilka stronnictw. Które nie walczą otwarcie ze sobą tylko dlatego, że przez kolejne wyrwy w przestrzeni przedostają się armie stworów które roboczo nazwijmy demonami.

Klimat rozkładu, ruiny miast i zachmurzone niebo w tle. Do tego wielkie spluwy, laski z gołymi cyckami, kolesie z mieczami, psionika, szamanizm itd. Ale to na razie luźne przemyślenia :P
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 12:51 am

Był kiedyś taki serial rysunkowy na Cartoon Network, jakieś 20 lat temu, o w miarę podobnej tematyce. Główny bohater miał broń w stylu miecza świetlnego, kojarzysz? Gościu przypominał nieco He-mana.

Generalnie pomysł spoko. Świat Inwazji to zbyt dużo wynaturzeń :) Wolałbym coś w stylu SF (jak nie StarCraft, to klimaty Mass Effect, AvP itp)
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 9:18 am

20 lat temu nie oglądałem cartoon network :) Nie kojarzę o czym mówisz :)

Świat Inwazji to zbyt dużo wynaturzeń

A czyja to wina :P Samiście sobie taki świat zbudowali waszymi działaniami :P
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 9:50 am

Heretyk pisze:
A czyja to wina :P Samiście sobie taki świat zbudowali waszymi działaniami :P
Bardziej chodzi mi o świat Marvela.
Z jednej strony Wszechświat, z drugiej strony Mefisto, tony magii, mutacji itp. O wiele bardziej wolałbym sci-fi z elementami magii/psioniki niż na konwencji Inwazji robić sci-fi. Ale, jak zdecydujesz się na tę sesje, to z chęcią wezmę udział :)

I chodzi mi o coś takiego: link

Heretyk pisze:
20 lat temu nie oglądałem cartoon network :) Nie kojarzę o czym mówisz :)
Ja oglądałem właśnie wtedy :)
HA! Znalazłem: Thundarr the Barbarian
Ostatnio zmieniony ndz maja 11, 2014 9:58 am przez Suldarr'essalar, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 1:29 pm

Gniew nie planuje zagłady świata. Aktualnie to robi za sensei dla pewnych firebenderów :D
A twój opis brzmi jak klanrahia heretyk. Ale fajne
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 2:26 pm

Heretyk pisze:
A czyja to wina :P Samiście sobie taki świat zbudowali waszymi działaniami :P



Suldarr'essalar pisze:
Z jednej strony Wszechświat, z drugiej strony Mefisto, tony magii, mutacji itp.


Mi się tam podobają zmiany przez nas wprowadzone :D tylko jestem ciekaw na czym dokładnie Mephisto zagiął takiego geniusza jak Pym JR :p

EHHH nie chcę mi się pisać tych epilogów :P ale spróbuje to w tym miesiącu zrobić :P

Gniew nie planuje zagłady świata. Aktualnie to robi za sensei dla pewnych firebenderów :D


A Lady wzięła sobie urlop od bycia Skkubem i mu pomaga przy okazji szukając sobie męża :D . Tylko tak się zastanawiam jak to ułożyć skoro finał zabrał mi możliwość dopełnienia umowy ze statkiem Arvelusa :P spróbuje się go podpytać czy mi pozwoli użyć jego postaci bo mam fajny pomysł na drożynę w typie Exiles (Panoptichron) a generał i jego świta byli zbyt fajni żeby ich tak po prostu zostawić na zmarnowanie :P
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 5:26 pm

Jest jeszcze opcja PlaneScape na M&M, Jeśli ktoś chciałby poprowadzić :)
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 6:21 pm

@Heretyk

-Ale mówisz, ta Postinwazja i Royo ale się znaczy albo albo czy jakoś inaczej?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 6:44 pm

Suldarr'essalar pisze:
Jest jeszcze opcja PlaneScape na M&M, Jeśli ktoś chciałby poprowadzić :)


No to też byłoby fajne :D najlepiej na jakimś wyższym PL np 15 bo od dawna mi chodzi po głowie koncept Alleusa Silverwinda rozpisanego na M&M
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 7:13 pm

Szkoda czasu. Alleis w Sigil nie pożyłby długo.
Ja bym proponował jednak coś niższego, 6-10
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 7:27 pm

Abstrachując od Childern of Gods, które leci na Lascie, mogę coś innego poprowadzić.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 8:32 pm

Suldarr'essalar pisze:
Szkoda czasu. Alleis w Sigil nie pożyłby długo.


Jakby go tak dobrze rozpisać na poziomie 10tym z kontrolowaniem pogody, wiatru i summonami to by sobie poradził. Szczególnie że nie kręcił by się raczej po slumsach. Myślałem o tym żeby miał jedną kropkę w fortunie za "odsprzedanie " tej mocy palenia zła z Kołyski po za tym mógłby zarabiać na uzdrawianiu :P

slann pisze:
Abstrachując od Childern of Gods, które leci na Lascie, mogę coś innego poprowadzić.


Pamiętam o tym planuje odpis będzie na dniach :)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

Re: W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 9:36 pm

Brilchan pisze:
Suldarr'essalar pisze:
Szkoda czasu. Alleis w Sigil nie pożyłby długo.


Jakby go tak dobrze rozpisać na poziomie 10tym z kontrolowaniem pogody, wiatru i summonami to by sobie poradził. Szczególnie że nie kręcił by się raczej po slumsach. Myślałem o tym żeby miał jedną kropkę w fortunie za "odsprzedanie " tej mocy palenia zła z Kołyski po za tym mógłby zarabiać na uzdrawianiu :P


W Sygil lepiej nie ujawniać się z kapłaństwem. Pani Bólu nie lubi konkurencji
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 10:23 pm

Suldarr'essalar pisze:

W Sygil lepiej nie ujawniać się z kapłaństwem. Pani Bólu nie lubi konkurencji


A nie mówię że będzie kogokolwiek nawracać ale pocztą pantoflową na pewno zyskałby sporą klientelę szczególnie że Czuciowcy raczej często potrzebują uzdrawiania i składania :wink: :mrgreen: wydaje mi się że dałby radę to logicznie odegrać, chociaż może po prostu mamy inne wizje Planescape wydaje mi się że tam właśnie takie kolorowe ptaki w typie z mitomanią najbardziej pasują ale ok nie chcę robić offtopica :)
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 10:34 pm

-Ale mówisz, ta Postinwazja i Royo ale się znaczy albo albo czy jakoś inaczej?


Albo jedno albo drugie.

A twój opis brzmi jak klanrahia heretyk.

Pewnie to wyda się dziwne, ale nie znam Klanarchii, tzn. wiem, że jest ale nigdy bliżej jej się nie przyglądałem.

Mam jeszcze jeden pomysł, ale jest porypany :)
Fearie wars, wojna o władze między wróżkami :) Tak, chodzi o te małe skrzydlate istoty. W ich świecie dszło do przewrotu i gracze byli by oczywiście po tej przegrywającej stronie :) kto jest na tyle pokręcony by spróbować :P?
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 10:38 pm

Brilchan pisze:
A nie mówię że będzie kogokolwiek nawracać ale pocztą pantoflową na pewno zyskałby sporą klientelę szczególnie że Czuciowcy raczej często potrzebują uzdrawiania i składania :wink: :mrgreen: wydaje mi się że dałby radę to logicznie odegrać, chociaż może po prostu mamy inne wizje Planescape wydaje mi się że tam właśnie takie kolorowe ptaki w typie z mitomanią najbardziej pasują ale ok nie chcę robić offtopica :)
W mieście Pani Bólu nie ma kapłanów, ani Bogów. Ci pierwsi są szybko eliminowani, ci drudzy nie mają wstępu. Jedynym znanym mi przypadkiem, któremu się udało to Vecna.

Heretyk pisze:
Mam jeszcze jeden pomysł, ale jest porypany :)
Fearie wars, wojna o władze między wróżkami :) Tak, chodzi o te małe skrzydlate istoty. W ich świecie dszło do przewrotu i gracze byli by oczywiście po tej przegrywającej stronie :) kto jest na tyle pokręcony by spróbować :P?
Brzmi nieźle, ale nie wiem na ile dałoby radę pociągnąć taką szuflandię.
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 10:42 pm

To już zależy czy znalazło by się dość pokręconych graczy :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 10:58 pm

Suldarr'essalar pisze:
W mieście Pani Bólu nie ma kapłanów, ani Bogów. Ci pierwsi są szybko eliminowani, ci drudzy nie mają wstępu. Jedynym znanym mi przypadkiem, któremu się udało to Vecna.


To chyba czytaliśmy inne materiały. Z tego co ja wiem kapłani są i mogą sobie być póki się z tym zbytnio nie afiszują i nie próbują nikogo nawracać na własną wiarę. Giną ci którzy próbują zakładać świątynie albo modlić się do Pani Bólu, chociaż rzeczywiście przez specyfikę miejsca więcej jest kapłanów idei.

Cóż, po prostu mamy inne wyobrażenia tego settingu *wzrusza ramionami*

Heretyk pisze:
Mam jeszcze jeden pomysł, ale jest porypany :)
Fearie wars, wojna o władze między wróżkami :) Tak, chodzi o te małe skrzydlate istoty. W ich świecie dszło do przewrotu i gracze byli by oczywiście po tej przegrywającej stronie :) kto jest na tyle pokręcony by spróbować :P?


Rozumiem że chodzi o taką mroczną wersje Ludu Fey z Mitologii Nordyckiej ? Z dzikim gonem porywaniem śmiertelników szaloną szlachtą i wiecznie skłóconymi Tytanią i Oberonem ? Nie wiem czy udałoby mi się zagrać z odpowiednim wyczuciem szalonego elfa ale mógłbym spróbować zawsze to jakiś wyzwanie. Mam nawet bardzzo stary koncept (2008 rok) który mógłbym spróbować przerobić
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 11:06 pm

Nie, nie chodzi mi o nordycką wersję. Żadnych elfów, tylko wróżki (i wróżkowie :)) Żadnego porywania śmiertelników, ciężko jest porwać kogoś ważącego 80kg samemu mając 5cm wzrostu :)
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 11:07 pm

Heretyk pisze:
Mam jeszcze jeden pomysł, ale jest porypany
Fearie wars, wojna o władze między wróżkami Tak, chodzi o te małe skrzydlate istoty. W ich świecie dszło do przewrotu i gracze byli by oczywiście po tej przegrywającej stronie kto jest na tyle pokręcony by spróbować ?


-Ja jednak chyba nie bardzo w tych klimatach :) Zdecydowanie wolałbym Inwazję te postapo albo jakieś SF.
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

ndz maja 11, 2014 11:30 pm

Nie mów, że nie wczułbyś się w wróżkowego komandosa? :)

Zupełnie przypadkiem mam przy sobie taki fragment :):

 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

pn maja 12, 2014 12:10 am

Eee, nie ja podziękuje nigdy nie lubiłem Tinkerbell i podobnych jej istotek :P nie dałbym radę sie w coś takiego wczuć mogło by być śmieszne nawet jeżeli dać tam trochę czarnego humoru ale zdecydowanie wolałbym Post Inwazje gdzie mógłbym zagrać jakimś wyzwolonym Psem. Może jakąś wersją Ricka ? :D że niby mimo zasług nie pozwolono mu wrócić na ziemię xD ale mogę wymyślić jakąś inną postać :D

Jazzman może ? Skro GSV raczej już nie wróci to możemy uznać że został psem a potem go wywieźli :) ok z żartami koniec potrafię też wymyślić nową postać jeżeli sesja dojdzie do skutku :mrgreen:
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

pn maja 12, 2014 1:44 pm

Co do Post inwazji to nie wyślą żadnego Psa, który nie jest stabilny psychicznie :) Raczej większości z wysłanych to byli agenci shield. Warp Zero nie wysłał by żadnego psychola :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości