Zrodzony z fantastyki

 
Maeglin Telemnar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr lip 25, 2012 6:32 pm

[Kraków] Szukamy MG system dowolny

sob maja 17, 2014 9:29 pm

Witam
3 graczy z Krakowa szuka Mistrza Gry do poprowadzenia kampanii. Dopasujemy się do systemu, graliśmy już w młotka, D&D i Świat Mroku, ale chętnie poznamy też coś nowego. Mamy lokum oraz chęci. Nastawieni jesteśmy bardziej na narrację niż na mechanikę, ale nieraz też chcemy porzucać sobie kostką.
Pozdrawiam
Maeglin Telemnar
Edit:Tak z ciekawości jest ponad 400 wejść i zero odpowiedzi, byłby ktoś tak dobry i wyjaśnił mi dlaczego?
Ostatnio zmieniony czw maja 29, 2014 9:28 pm przez Maeglin Telemnar, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Enc
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz wrz 08, 2013 2:10 pm

Re: [Kraków] Szukamy MG system dowolny

pt maja 30, 2014 6:06 am

Maeglin Telemnar pisze:
Tak z ciekawości jest ponad 400 wejść i zero odpowiedzi, byłby ktoś tak dobry i wyjaśnił mi dlaczego?

Mogę strzelać, ale pewnie przez to, że mało kto chce prowadzić obcej, dobrze znającej się drużynie oraz przez to:
Maeglin Telemnar pisze:
Nastawieni jesteśmy bardziej na narrację niż na mechanikę
 
Maeglin Telemnar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr lip 25, 2012 6:32 pm

Re: [Kraków] Szukamy MG system dowolny

pt maja 30, 2014 12:43 pm

Dzięki za odpowiedź, muszę przyznać trochę zaskoczyła mnie druga część. Może napisałem trochę niejasno to nie jest tak, że ignorujemy mechanikę, jak gramy np w młotka to rzucamy normalnie na testy zgodnie ze systemem, chodziło mi o proporcję, ważniejsza dla nas jest narracja niż samo rzucanie, ale tak jak mówię nie odrzucamy mechaniki jako takiej
 
Awatar użytkownika
Enc
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz wrz 08, 2013 2:10 pm

[Kraków] Szukamy MG system dowolny

sob maja 31, 2014 7:46 pm

To drugie to w sumie żart - w większości ogłoszeń ludzie piszą, że grają raczej narracyjnie (choć niektórzy z nich to rasowi powergamerzy). Myślę, że trudno Wam będzie po prostu znaleźć samego MG.

Nie myśleliście, żeby ktoś z Was zaczął prowadzić i ew. uzupełnić skład o gracza?
 
Maeglin Telemnar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr lip 25, 2012 6:32 pm

[Kraków] Szukamy MG system dowolny

sob maja 31, 2014 8:58 pm

Jeśli nie znajdziemy nikogo do prowadzenia jest to jakieś rozwiązanie, ale wolelibyśmy mimo wszystko wprowadzić coś/kogoś nowego do drużyny
 
Awatar użytkownika
Enc
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz wrz 08, 2013 2:10 pm

[Kraków] Szukamy MG system dowolny

ndz cze 01, 2014 7:38 pm

Tak czy inaczej, powodzenia :)
Ja na szczęście od lat ze stałą ekipą z trzema wymiennymi MG.
 
Maeglin Telemnar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr lip 25, 2012 6:32 pm

Re: [Kraków] Szukamy MG system dowolny

pn cze 02, 2014 9:11 pm

Dzięki, a MG to tylko pozazdrościć

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości