Zrodzony z fantastyki

 
Xax
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: wt lut 01, 2011 6:30 pm

Jasiek of the Chaos

ndz maja 18, 2014 9:34 pm

Siema, nazwa trochę dziwna, ale tak nazwałem ten... zestaw, bo tak i już.

Aczkolwiek chciałbym się was poradzić i prosić o pomoc w zbilansowaniu tego.
https://www.dropbox.com/sh/zns4j1k6r7ma ... 32hzYsc_sa

Chodzi mi o to, aby deck złożony z tego nie był zbyt OP, ani też bezużyteczny. Z założenia deck ma być chaotyczny i nieprzewidywalny (mam nadzieję, że mi to wyszło). Więc prosiłbym was o opinię.
Dodatkowo nie jestem pewien też co do kart. Czy teksy są napisane składnie, czy mają sens i czy pasują pod zasady, czy nie są jakoś z nimi sprzeczne. Co poprawić ogólnie.

Jeśli zaś chodzi o same karty (w sensie nazwy, obrazki) to talia typowo do gry ze znajomymi (żeby rozgrywka była ciekawsza i inna) i tyle. Nie czepiajcie się ;)
Ostatnio zmieniony ndz maja 18, 2014 9:35 pm przez Xax, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Jasiek of the Chaos

pn maja 19, 2014 7:58 am

Raczej nikt nie będzie chciał przeciw takim kartom grać. Łamią color wheel'a i po prostu nie są wydane przez wizardów. Jeśli już bardzo chcesz funową talię, skorzystaj z edycji Unhinged i Unglued
 
Xax
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: wt lut 01, 2011 6:30 pm

Re: Jasiek of the Chaos

pn maja 26, 2014 8:47 pm

Grają, grają, bo nikogo z moich znajomych zasady dotyczące kolorów nie obchodzą. Ale w sumie można usunąć temat, bo się jako tako sprawdziły i jedna są nawet słabsze niż sądziłem xD

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości